Evde halter ve dambıl setiyle gelişmek

XYZ01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 19 yaşındayım toplamı 68 kilogram olan bir dambıl ve halet seti sipariş ettim evde kendimi geliştirmek istiyorum spor geçmişim 1 yıla yakın var fakat evde hiç çalışmadığım için bazı hareketlerin dambıl ve halterli haliyle alternatifini bilmiyorum bana bir video ya da makale tarzı bir şey önerebilir misiniz?

Merhaba. 19 yaşındayım toplamı 68 kilogram olan bir dambıl ve halet seti sipariş ettim evde kendimi geliştirmek istiyorum spor geçmişim 1 yıla yakın var fakat evde hiç çalışmadığım için bazı hareketlerin dambıl ve halterli haliyle alternatifini bilmiyorum bana bir video ya da makale tarzı bir şey önerebilir misiniz?
Hocam memnun kaldınız mı? Satıcı mocca mı?

Hocam fitset spordan aldım bir ağırlığımın ağzı hafif açık geldi kargosu kötüydü ama aletler sağlam memnunum.
Hocam ben 16 nisan da sipariş verdim 26 nisan yani bugün para iade oldu kargo antalyadan çıktıktan sonra patlamış. ve 10 gündür beni sürekli uğraştırdılar. Ben söylemesem ne kargodan haberleri var nede paradan, işin en garip kısmı 16 nisan da 1400 liraya sipariş verdim bugün param geri geldi ve aynı set 1700 lira olmuş yani tekrar almak istesem zararda olacağım. Asla fitset'ten ürün almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı