Evde nasıl spor yapılır?

m1cope

Kilopat
Spor salonuna gitmiyorum şu an. Daha önce 2-3 kere düzensiz gittiğim için 0 sayılabilirim belki.
Diyetisyenimle beraber diyet yapıyorduk ama kilom sabit kaldı. Aylardır tek bir cheat yapsam kilo alırken 2 hafta keto yapıyorum 1 kg anca oynuyor. 110 kilo olduğum için de 1 kg çok çok az benim için.
Menisküsümde sorun olduğu için eğilmem gereken bacak egzersizlerini pek yapamıyorum. Squat ya da lunge falan yok yani. İnternete yazdığımda da evde kilo verme başlığı altındaki tüm egzersizlerde bacak hareketleri var. Bu durumda evde nasıl egzersiz yapabilirim?
Direnç bantları işe yarar mı? 25 kg olandan alsam diyorum.

Yürüyüş + koşu ile rahatlıkla kilo verebilirsiniz. Bilmiyorum menisküsünüz buna engel oluyor mu ama. Bende 102 kilodan 68'e sadece koşu + yürüyüş ve diyetle düşmüştüm, 6 ay içinde. Salona gitmeyeceğinizi varsayıyorum.

Yürüyüş + koşu ile rahatlıkla kilo verebilirsiniz. Bilmiyorum menisküsünüz buna engel oluyor mu ama. Bende 102 kilodan 68'e sadece koşu + yürüyüş ve diyetle düşmüştüm, 6 ay içinde. Salona gitmeyeceğinizi varsayıyorum.
Hocam ben daha önce 118'den koşuyla sizin gibi 87'ye düşmüştüm. Boyum 187 olduğu için çok uygundu o kilo bana. Sonra bir şekilde 130a kadar çıktım. Şuan aynı şeyleri yapsam da gram kilo vermiyorum.

Hocam ben daha önce 118'den koşuyla sizin gibi 87'ye düşmüştüm. Boyum 187 olduğu için çok uygundu o kilo bana. Sonra bir şekilde 130a kadar çıktım. Şuan aynı şeyleri yapsam da gram kilo vermiyorum.
Biraz yaşla da alakalı bu durum. Sizinkini bilmiyorum ama ben bundan 3 sene önce rahat kilo verebilirken, şuan spora devam ediyorum ama eskisi kadar verim alamıyorum kilo verme açısından. Ama tabii ki eğer siz düzgün yaparsanız gene de vereceksinizdir, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bence eskisi gibi yapın, biraz daha geç olur sadece onun haricinde formu gene yakalarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı