F/P açısından GTX 1660 Ti vs GTX 1660 SUPER

İndirimlerde 1600 TLye 1660 super kart vardı şuan için pek normal bir fiyatta sayılmaz ufak bir overclockla 1660 Ti ın çok daha önüne geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistemde senin güç kaynağın var eleman çatır çatırda oynuyor oyunu gerek varmı sen bilirsin bosuna para harcamak istiyosan al.
Hocam o şekilde bakarsak herhangi bir indirimde Ti de 1800lere geriliyor. Doğrudur overclockla geçer ama hazır overclocklu bir Ti almak da mantıklı olabilir. Yılbaşı indirimlerini beklemek lazım.
Arkadaşlar şöyle diyeyim Tİ'yi alacak bütçem var fakat benim asıl amacım hangisi daha F/P ise onu almak. Yani mesela attığım Gigabyte modeli bana sorun çıkartmaz değil mi? Eğer PSU'yu değiştirmem iyi olacaksa onun için de bütçem var. Yani bende şu an olan model eğer yetersiz ise değiştirebilirim.

Ayrıca Yılbaşı'nda indirim olur mu? Bekleyeyim mi?
Kesinlikle bekleyin, bir görün zaten kaldı 1 hafta. Bence PSU işini görebilir. Dediğim gibi yazıp bir hesaplama yapın bakalım, ne çıkacak.

Hocam o şekilde bakarsak herhangi bir indirimde Ti de 1800lere geriliyor. Doğrudur overclockla geçer ama hazır overclocklu bir Ti almak da mantıklı olabilir. Yılbaşı indirimlerini beklemek lazım.
Overclockla 1660Ti ı geçiyor ve aynı derecede çalışıyor ben olsam Super olanı alırdım tabi herkezin görüşü farklı ben her zaman en güncel ve yeniden yanayım🙂

Bende açıkçası SUPER modelini almak istiyorum ama yine de bir sorayım dedim. Herhalde attığım linkteki Gigabyte 1660 SUPER modeli alınır, bir sorun çıkarmaz. Ayrı olarak PSU sıkıntı çıkarmazsa kullanmaya devam ederim, tabii ki fazladan para vermek istemem.

Bende açıkçası SUPER modelini almak istiyorum ama yine de bir sorayım dedim. Herhalde attığım linkteki Gigabyte 1660 SUPER modeli alınır, bir sorun çıkarmaz. Ayrı olarak PSU sıkıntı çıkarmazsa kullanmaya devam ederim, tabii ki fazladan para vermek istemem.
Çıkartacağını hiç sanmıyorum zaten nvidia sitesinde önerilen güç olarak 450 W yazmış sizin güç kaynagınız 456 W güç veriyor bence kafanıza bile takmanız hata

VS serisi sorunlu diye biliyorum.
O sorunlu modeller 2018den öncekiler diye biliyorum şuan sorunlu modelleri kaldığını sanmıyorum fakat içiniz rahat etmeyecekse +80 Gold bunu alabilirsiniz.

VS serisi sorunlu diye biliyorum. Şu iyi olabilir sanki?

Evet FSP markasıda olabilir

O sorunlu modeller 2018den öncekiler diye biliyorum şuan sorunlu modelleri kaldığını sanmıyorum fakat içiniz rahat etmeyecekse +80 Gold bunu alabilirsiniz.

Evet FSP markasıda olabilir
İkisi de güzeldir. @Silinen üye hocam doğru diyor. O modeller önceden sıkıntılıydı. Şu an bir sorunu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı