F710 vs Pusat Clutch

just0

Centipat
Daha fazla  
İkisi de aynı fiyatta. Sizce hangisini almalıyım? Bir de ben joystickin altta olmasına alışkınım Pusat Clutch de üste duruyor bu sıkıntı yaratır mı?

Evet bende yakın zamanda alacağım benim içinse forza horizon 5 gibi oyunlarda ölü alan önemli gaz ve fren tepkimeleri için bana kalırsa pusat daha iyi gibi geliyor fakat ikisinide bilmiyorum. Şimdi biraz araştırdımda pusat clutchda ölü bölge sorunu varmış.

Son düzenleme:
Öncelikle bu konularda en çok bilgisi olan @Mr. DarkTech hocamın(Kendisi forumu bıraktı. Ulaşamayabilirsiniz.) gamepad rehberine bakın. Eğer kendi düşünceme gelecek olursak:
Eğer bütçe sadece bu ikisine yetiyorsa ve sadece PC'de kullanılacaksa F710 derim ben. Pusat Clutch kullanmadım fakat Monster gamepadler hakkında araştırma yaptığımda olumsuz yorum çok görüyordum. F710 bazı insanların yaşadığı bağlantı problemi dışında öyle dev problemleri yok. Öte yandan benim gibi Dualsense ve Xbox Controller kullanmaya alışıksanız o zaman tuğla gibi olan yapısı ve kötü tetik hissiyatı sizi üzer. Ha tabii dediğim o 2 kontrol cihazını kullanmaya alışıksanız. Eğer hep çakma kontrol cihazları kullandıysanız hissiyat olarak tam tersi sevmeniz olası.

İlk cümlemde bahsettiğim rehber: Rehber: Gamepad Tier list

Öncelikle bu konularda en çok bilgisi olan @Mr. DarkTech hocamın(Kendisi forumu bıraktı. Ulaşamayabilirsiniz.) Gamepad rehberine bakın. Eğer kendi düşünceme gelecek olursak:
Eğer bütçe sadece bu ikisine yetiyorsa ve sadece PC'de kullanılacaksa F710 derim ben. Pusat Clutch kullanmadım fakat Monster gamepadler hakkında araştırma yaptığımda olumsuz yorum çok görüyordum. F710 bazı insanların yaşadığı bağlantı problemi dışında öyle dev problemleri yok. Öte yandan benim gibi DualSense ve Xbox Controller kullanmaya alışıksanız o zaman tuğla gibi olan yapısı ve kötü tetik hissiyatı sizi üzer. Ha tabii dediğim o 2 kontrol cihazını kullanmaya alışıksanız. Eğer hep çakma kontrol cihazları kullandıysanız hissiyat olarak tam tersi sevmeniz olası.

Hocam ben Forza Horizon 5 için alacağım benim için önemli olan analogların ölü alan sorunu olmaması ve tetikli LT ve RT olması sizce bu ikisinden hangisini almalıyım? Veya bütçemi artttırıp 1.600TL civarına Xbox gamepadi mi almalıyım?

Hocam ben Forza Horizon 5 için alacağım benim için önemli olan analogların ölü alan sorunu olmaması ve tetikli LT ve RT olması sizce bu ikisinden hangisini almalıyım? Veya bütçemi artttırıp 1.600TL civarına Xbox gamepadi mi almalıyım?
Bahsettiğiniz şeyleri en iyi Xbox Controller karşılar hocam. Xbox Controller'ın tetik yapısı da kullanan bir arkadaşımın dediğine göre Forza tarzı oyunlar için daha iyiymiş.

Öncelikle bu konularda en çok bilgisi olan @Mr. DarkTech hocamın(kendisi forumu bıraktı. Ulaşamayabilirsiniz.) Gamepad rehberine bakın. Eğer kendi düşünceme gelecek olursak:
Eğer bütçe sadece bu ikisine yetiyorsa ve sadece PC'de kullanılacaksa F710 derim ben. Pusat Clutch kullanmadım fakat Monster gamepadler hakkında araştırma yaptığımda olumsuz yorum çok görüyordum. F710 bazı insanların yaşadığı bağlantı problemi dışında öyle dev problemleri yok. Öte yandan benim gibi DualSense ve Xbox Controller kullanmaya alışıksanız o zaman tuğla gibi olan yapısı ve kötü tetik hissiyatı sizi üzer. Ha tabii dediğim o 2 kontrol cihazını kullanmaya alışıksanız. Eğer hep çakma kontrol cihazları kullandıysanız hissiyat olarak tam tersi sevmeniz olası.

Peki bu fiyatlara 2. el orijinal DualShock 4 bulabilir miyim?

Geri
Yukarı