Fallout 4 alınır mı?

caganaydogmus34

Decapat
Fallout 4 almayı düşünüyorum ama Steam'de pahalı. Epic ve Microsoft üzerinden kullanmak istemiyorum. Oyunalışveriş sitesinde Fallout 4 130 TL civarında. Hediye olarak oyunu gönderiyorlarmış hesaba. Bunu alırsam bu şekilde herhangi bir sıkıntı vesaire yaşar mıyım?

Hocam benim bildiğim sana herkesin ortak olduğu hesap veriyorlar oradan erişim sağlıyorsun. 25tl'ye Assasins Creed Mirage oynamıştım oyuna girdikten sonra hesabı çevrimdışına alıyordum indikten sonra da herhangi bir problem olmuyor sorunsuz oynamıştım genel olarak. İtemsatış fallout 4 yaz oradan satıcılara mesaj at soruların varsa sor cüzi miktarda oynayabilirsin.

Hocam benim bildiğim sana herkesin ortak olduğu hesap veriyorlar oradan erişim sağlıyorsun. 25TL'ye Assassin's Creed Mirage oynamıştım oyuna girdikten sonra hesabı çevrimdışına alıyordum indikten sonra da herhangi bir problem olmuyor sorunsuz oynamıştım genel olarak. İtemsatış Fallout 4 yaz oradan satıcılara mesaj at soruların varsa sor cüzi miktarda oynayabilirsin.

Hocam hesap vermiyorlar yüksek ihtimalle hediye olarak gönderiyorlar.

Hocam benim bildiğim sana herkesin ortak olduğu hesap veriyorlar oradan erişim sağlıyorsun. 25tl'ye Assasins Creed Mirage oynamıştım oyuna girdikten sonra hesabı çevrimdışına alıyordum indikten sonra da herhangi bir problem olmuyor sorunsuz oynamıştım genel olarak. İtemsatış fallout 4 yaz oradan satıcılara mesaj at soruların varsa sor cüzi miktarda oynayabilirsin.
Hocam peki indirime girebilirmi. Yakın zamanda açık dünyada hayatta kalma inşa etme güncellemesi gelecek.

Hocam oyun hali hazırda microsoft üzerinde 140tl kalıcı olarak istemiyorsanız game pass var ve yanında bir sürü oyun deneyebilirsiniz? Steam ve Epic üzerinden olmak zorunda mı hem daha güvenilir.

1714550904961.png

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi 27 mayısta indirime girme ihtimali var açık dünya hayatta kalma olarak geçiyotsa ya da yaz indirimlerinde çoğu oyun gibi indirime girebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı