Fallout 4 oynanması çok kötü bir oyun

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Fallout 4 indirdim seriye bir adım atmış olayım diye ama oyunun FPS deneyimi çok kötü. FPS kamerası hantal ve garip, koşarken sağ sol yaparken çok yavaş yürürken normal. Silahla nişan alırken aşırı yavaş. Ayarlarda sadece mouse hassasiyet ayarı var.
FPS kesinlikle FPS gibi değil. Tonla FPS oyun bitirmişimdir. Ben böyle bir şey görmedim.
Hayır hocalarım bende mi sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fallout 4 indirdim seriye bir adım atmış olayım diye ama oyunun FPS deneyimi çok kötü. FPS kamerası hantal ve garip, koşarken sağ sol yaparken çok yavaş yürürken normal. Silahla nişan alırken aşırı yavaş. Ayarlarda sadece mouse hassasiyet ayarı var.
FPS kesinlikle FPS gibi değil. Tonla FPS oyun bitirmişimdir. Ben böyle bir şey görmedim.
Hayır hocalarım bende mi sıkıntı var?

Esasında FPS oyunu değil çünkü. Sadece FPS kamerasından da oynanabilen bir RPG.

V.A.T.S gibi bir özellik barındıran RPG oyununu FPS öğeleri üzerinden eleştirmek de ne bileyim.

Ben de RDR2 oynadım Arthur'un çatılardan çatılara atlayamaması ve suikastçı buildi yapamama deneyimi çok kötüydü.

V. A. T. S gibi bir özellik barındıran RPG oyununu FPS öğeleri üzerinden eleştirmek de ne bileyim.

Ben de RDR2 oynadım Arthur'un çatılardan çatılara atlayamaması ve suikastçı Build'i yapamama deneyimi çok kötüydü.

Doğru diyor. RDR'de niye araba süremiyoruz dünyanın en çöp oyunu.

Oyunu sildim. Bethesda aynı tarzda oyun yaptığı için sevemiyorum, Skyrim'i de defalarca kez bitirmek istedim ama sarmıyor. Doom Eternal çok hoşuma gitmişti zaten çok bir oyunu da yok.

Oyunu görerek oynuyoruz ve gördüğüm kadarıyla monitörde gördüğüm ve bana hissettirdiği dinamik hoşuma gitmedi, bunun neyi inceleme değil. Ayrıca sadece bu da değil, oyunda her şey toplanıyor ve her şeyle bir şeyler yapılıyormuş gibi duruyor ama hiçbir işe yaramıyor. Skyrim'de böyleydi, oyunu FPS değil RGB oynayayım dedim aynı Skyrim'de olduğu gibi karakter kalas gibi hiç estetik yok.
Ayrıca her iki türlüsü de başımı döndürdü. Pov ayarı dahi yok, genel olarak ayarlarda hiçbir ayar yok.

Siz bilmediğinizden öyle. Bethesda oyun yapmaz hayranları yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı