Fallout: New Vegas Ultimate Edition Ücretsiz Oldu

Ben %100lemek için bayağı uğraşıyorum fakat oyun çok çökmeye başladı. Hele DLC'ler çok çöküyor. NVAC modfix kurdum bu sefer hiç açılmaz oldu.

Başyapıt olmuş oyunlar yaşına göre değerlendirilmemeli. Son 13 senede Bethesda'nın ve Obsidian'ın yaptığı oyunları üst üste koysan bir NV etmez.

Yoruma gülmemek elde değil arkadaş. Bir insan ancak bu kadar belli edebilir oyunla ilgili hiçbir bilgisinin olmadığını. Fallout New Vegas gibi bir başyapıtı bu şekilde eleştirebilecek kişilerde varmış demek ki.

Yoruma gülmemek elde değil arkadaş. Bir insan ancak bu kadar belli edebilir oyunla ilgili hiçbir bilgisinin olmadığını. Fallout New Vegas gibi bir baş yapıtı bu şekilde eleştirebilecek kişilerde varmış demek ki.

Öyle değil, oyunu oynadım güzel oyun ama gizemli oyun deyip de bunu vermezsin, oynamayan kalmamıştır adamakıllı.

Oyun eski ve herkes oynadı diye kötümü oluyor arkadaş? epicten hala Rdr2 ayarında oyun beklemek büyük hata. Ben verdiği oyunun kalitesine bakarım eskide olsa ortada bir kalite var. Mesela skyrimde böyle kaç yıllık fakat başyapıt hala oynarım ve hala yanına yaklaşan bir oyun yok.

Öyle değil, oyunu oynadım güzel oyun ama gizemli oyun deyip de bunu vermezsin, oynamayan kalmamıştır adamakıllı.

Epic Games'in yıllardır verdiği tüm bedava oyunları toplamaya kalksak Fallout New Vegas'ın tekrar oynanılabilirliği sayısının yarısı falan eder ancak herhalde. Zaten sürekli aynı oyunları verip duruyorlar. Fallout New Vegas en azından biraz değişiklik olmuş. Ayrıca yaptığınız iki yoruma göre bakarsak oynamadığınız sonucu çıkıyor ortaya. Türkçe yama kurun diye bir arkadaş öneri yapmış sizde gelmişsiniz grafikler mi değişiyor demişsiniz. Türkçe yama kurunca oyunun grafikleri niye değişsin? Grafik istiyorsanız bununla alakalı da bir sürü modu var.

Rpg olarak çok iyi oyundur tavsiye ederim. en sevdiğim oyunlar arasındadır. (3 kez bitirdim)

Geri
Yukarı