Fallout: New Vegas Ultimate Edition Ücretsiz Oldu

Oynayacak arkadaşlara şu kadarını söyleyeyim. Oyunu severek oynamaya ve hikayesine kendinizi yedirerek oynamaya çalışın. Oynayabileceğiniz en akılda kalıcı RPG oyunlarından birisi.
Oyunda aldığınız perk, stat ve özniteliklerin hepsi oyunun sonunu değiştiriyor. İsterseniz oyunun sonuna kadar tek mermi atmadan oyunu bitirebilirsiniz. Ama oyunun en iyi dağıtım sürümü GOG'de olduğundan dolayı bu dağıtım sürümüne 4GB patcher indirmenizi, FPS stabilizatör modları kurmanızı tavsiye ederim.

Ben %100lemek için bayağı uğraşıyorum fakat oyun çok çökmeye başladı. Hele DLC'ler çok çöküyor. NVAC modfix kurdum bu sefer hiç açılmaz oldu.
Mod organizer 2 indir, senin o oyunu modlu açabilmen için en az 4-5 tane daha mod gerekiyor.
Bulup eklerim az sonra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Oyun motoru leş gibi olduğundan dolayı bu mod paketini kurmanız işinize gelir arkadaşlar.)

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Baran önerin çevirisini denedim fakat benim gibi deneyen çok insan var hepsinde olmuyor muhtemelen sürümle ilgili problem var malesef beklemedeyiz :(

Başyapıt olmuş oyunlar yaşına göre değerlendirilmemeli. Son 13 senede Bethesda'nın ve Obsidian'ın yaptığı oyunları üst üste koysan bir NV etmez.
Öyle yapanlar hala ekran kartında GTA V FPS testine bakıyorlar hocam takma.

Yeni konular

Geri
Yukarı