Fan kontrolcüsüyle RGB fan kullanılır mı?

sanal7

Decapat
Merhaba arkadaşlar elimde Asus Prime B350 Plus model anakart var. Asus Auro SYNC uyumlu olmadığı için Ryzen 1700 işlemci fanımı full RGB olarak kullanamıyorum. Bu RGB kabloyu herhangi bir dönüştürücü ile fan kontrolcüsüne takmak mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar elimde Asus Prime B350 Plus model anakart var. Asus Auro SYNC uyumlu olmadığı için Ryzen 1700 işlemci fanımı full RGB olarak kullanamıyorum. Bu RGB kabloyu herhangi bir dönüştürücü ile fan kontrolcüsüne takmak mümkün müdür?
Dostum Anakart üzerinde RGB soketi varsa oraya bağlayabilirsin. Fan kontrolcüsü ile RGB aydınlatmayı kontrol edemezsin. RGB kontrolcüsü lazım, oda çok masraflı olur. Şöyle bir önerim olur sana, RGB fan kitleri var onlardan alırsan yanında RGB kontrolcüsü de geliyor. O şekilde işlemci fanının aydınlatmasını oradan kontrol edebilirsin diğer türlü çok masraflı olur değmez.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı