Fiber için daireye kablo çekmek

Cat.6 kabloların hepsi standart olarak üretilir. Zaten adı üzerinde Kategori 6. :) Bu kategorinin gereksinimlerini karşılayamayan hiçbir kablo Kategori 6 için sertifikalandırılamaz veya adlandırılamaz. Uygun fiyatlı bulduğunuz bir toptan (kablo topundan bahsediyorum) sipariş geçebilirsiniz.

Hocam benim attığım kabloyu metre hesabı alabilirsiniz.

Nexans CAT 6 ethernet kablosu. %100 bakır, 23 AWG ve uçları hazı.r 23,90 TL yerine 16,90 TL.
Hocam tavsiye ederim. Kaliteli bakır kablo.
Nexans kablo kullanmadım hiç ama %100 bakır deniyorsa tercih edilebilir. Ürün seçiminde oldukça fazla çeşitte metraj mevcut. Denenebilir.

c
Cat.6 kabloların hepsi standart olarak üretilir. Zaten adı üzerinde Kategori 6. :) Bu kategorinin gereksinimlerini karşılayamayan hiçbir kablo Kategori 6 için sertifikalandırılamaz veya adlandırılamaz. Uygun fiyatlı bulduğunuz bir toptan (kablo topundan bahsediyorum) sipariş geçebilirsiniz.
cat6 kablo bulabildim ancak cat6a olan kabloları bulamadım çok fark yoksa aralarında sadece cat6 yazanlardan alayım o zaman para olarak çok bir sıkıntı yok ev sahibinle ortak yapacağız çünkü.

Hocam attığım kablo kaliteli bir ürün. Alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı