Fiber internet altyapı başvurusu yapılırsa altyapı gelir mi?

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, biz 1 senedir apartmanda oturuyoruz. Bizim apartman 1.5 senelik geçen sene iskan alındı 1 sene yani yeni sayılır apt. Apt 8 dairesi var. VDSL2 kullanıyoruz. Arka mahallelerde Türk Telekom rögar kapakları var 1-2 değil 3-4 tane gördüm 3 mahalle arkamızda ama. Fiber başvursunda bulunsak fiber altyapı gelir mi bizim evimize? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, biz 1 senedir apartmanda oturuyoruz. Bizim apartman 1.5 senelik geçen sene iskan alındı 1 sene yani yeni sayılır apt. Apt 8 dairesi var. VDSL2 kullanıyoruz. Arka mahallelerde Türk Telekom rögar kapakları var 1-2 değil 3-4 tane gördüm 3 mahalle arkamızda ama. Fiber başvursunda bulunsak fiber altyapı gelir mi bizim evimize? Yardımcı olursanız sevinirim.
Tamamen şans.

Türk Telekom merkez şubesine gidip başvurmanız gerek. Çalışanları zorlarsanız yaparlar. Babam TT'de çalıştı. Çalışanları zorlamanız gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelebilir hocam neden gelmesin? Ama kesin değil tabii ki. Ben bu hususta çok yazdım, çizdim, okudum. Kimisine çok kısa sürede fiber geliyor, kimisi aylarca/yıllarca bekliyor. Kimisi de yıllarca uğraşmasına rağmen fibere kavuşamıyor bir türlü.

Siz bina sakinleri olarak imzaladığınız dilekçenizi verin, gerisi planlama ekibine kalmış. Bu arada çalışanları sıkıştırmak falan bir işe yaramaz, bu gibi şeylere itibar edip de abesle iştigal etmeyin.
Benim VDSL'den fibere geçiş sürecimi anlattığım konuyu okuyabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Yeni konular

Geri
Yukarı