FIFA 15'i Nereden Satın Almalıyım?

Kinguin de 34.99€, 101.33 TL yapıyor. 19 lira fark var Playstore ile arasında, Kinguinden almalı mıyım sence? :)

Kinguin de 34.99€, 101.33 TL yapıyor. 19 lira fark var Playstore ile arasında, Kinguinden almalı mıyım sence? :)

Güvenilirdir. Aradaki farka da değecektir eğer taksit yapma planın yoksa. Tabii şu durum da var. Playstore Türkiye için ayrılmış keyleri satıyorsa Playstore'dan aldığında oyunu Türkiye'den satın almış görüneceksin ve bu da Türkiye'deki satış rakamını artıracak. Bu da ileride Türkiye Ligi'nin devamlılığını sağlama ve Türkçe dil desteği gelme ihtimalini artıracak. Tabii Playstore'dan satın aldığında Türkiye'den satın alınmış görünüyorsa. :)

Tabii ki FIFA. Online cephesindeki Ultimate Team ve Carrier Pro yeter. FIFA gerçekçilik açısından Pes'ten kat kat üstün. Pes'te Ronaldo'yu al 50 metre koş pas ver Benzema kesin atar zaten. :) Tenis maçı gibi. Top bir orada, bir burada. FIFA'da ise taktik çok önemli. Oynadığın oyun stili çok önemli. Ben mesela hızlı ataklara çıkan biri olarak Ultimate Team'de çok pas yapan rakiplere karşı çok zorlanıyorum. :)

Tabii ki FIFA. Online cephesindeki Ultimate Team ve Carrier Pro yeter. FIFA gerçekçilik açısından Pes'ten kat kat üstün. Pes'te Ronaldo'yu al 50 metre koş pas ver Benzema kesin atar zaten. :) Tenis maçı gibi. Top bir orada, bir burada. FIFA'da ise taktik çok önemli. Oynadığın oyun stili çok önemli. Ben mesela hızlı ataklara çıkan biri olarak Ultimate Team'de çok pas yapan rakiplere karşı çok zorlanıyorum. :)
Kesinlikle katılıyorum. Pes 2015 uçtan bi yerden yakalamaya çalışıyo ama yine başaramayacaklar, zaten dersini aldı Pes 2014 ile, sonra FIFA 14 Next Gen'in kalitesini gördü oradan alıntı yapıp birşeyler yapmaya çalışıp FIFA 15'i yakalamaya çalışmışlar ama nafile. Zaten satış rakamlarından da anlayacağız kimin en iyi olduğunu, Kasımda çıkan bi oyundan hayır gelmez zaten :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı