Çözüldü Monitörü nereden satın almalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
AOC 24G2U alacağım ama nereden alacağıma karar veremedim, görünürde en ucuzu sinerji'de 1260 TL diğeri ise itopya 1300 TL ama ben bu mağazalardan daha önce alışveriş yapmadım çoğunlukla hepsiburada kullandım, foruma baktım güvenilir deniliyor ama satış sonrası müşteri hizmetleri nasıl, güvenmeli miyim?

İtopya : AOC 24G2U
Sinerji : AOC 24G2U

Monitörün harbiden çok şık tipi var. 27 inç biraz büyük olduğ için rahatsızlığı oluyor muydu uzun kullanım da?
Benim önceki monitörumde 21 incti. Çok fazla zorluk çekmedim İps panel olmasıda harika
Param olursa bir de şu Philips Hue'nin led ve ampulleri var onları alıp odamı iyice p*vyona çevireceğim. :D
😁😃😄yakışır...Ankaralımıydın?

Aynen öyle monitör karizma kokuyor, içimden ''façan yansın karşimm'' diyesim geliyor. :D
Façaaan yansın karşşiiim, hayırlı olsun inşallah ölü pikselsiz bir monitör elinde gelir de hiç uğraşmazsınız.

AOC 24G2U alacağım ama nereden alacağıma karar veremedim, görünürde en ucuzu sinerji'de 1260 TL diğeri ise itopya 1300 TL ama ben bu mağazalardan daha önce alışveriş yapmadım çoğunlukla hepsiburada kullandım, foruma baktım güvenilir deniliyor ama satış sonrası müşteri hizmetleri nasıl, güvenmeli miyim?

İtopya : AOC 24G2U
Sinerji : AOC 24G2U
Ben Hurdacıdan almıştım 2 kere hocam hala da onu kullanıyorum 😂

Arkadaşlar itopya'dan alma diyorsunuz da neden de belirtin ne yaşadınız?Ben de bilgisayar toplamayı düşünüyorum ancak bilgilendirirseniz güzel olur, neden önermiyorsunuz, ne sorun yaşadınız?Ona göre biz de alışveriş yapmayız, iyi forumlar.

Arkadaşlar itopya'dan alma diyorsunuz da neden de belirtin ne yaşadınız?Ben de bilgisayar toplamayı düşünüyorum ancak bilgilendirirseniz güzel olur, neden önermiyorsunuz, ne sorun yaşadınız?Ona göre biz de alışveriş yapmayız, iyi forumlar.
Kargolar geç geliyormuş, müşteri hizmetlerine bağlanmak ve iletişim kurmak zormuş ve iade veya değişim gibi şeylerde zorluk çıkartıyorlarmış, bu yazdıklarım tamamen bu forum üzerinden edindiğim bilgiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı