FIFA 22 ve 24 için bilgisayar uyumlu oyun kolu önerisi

FIFA oynamak için kol arıyorum 1000 TL bütçem var.

200TL farka bu var bu fiyata daha iyisini bulamazsın.

Ama gelmesi biraz uzun sürer yurtdışından gelecek. Tr'de fazla pahalı.

200TL farka bu var bu fiyata daha iyisini bulamazsın.

Ama gelmesi biraz uzun sürer yurt dışından gelecek. TR'de fazla pahalı.

DualShock tarzı olsa daha iyi olur başka bir öneriniz var mı?

Daha önce hiç Xbox kontrolcüsü kullanmadım alışmak için vakit harcamak istemiyorum ayrıca kablolu F710 var mı ki.
Kablolu F710 yok kablosuz model zaten. Ayrıca X box ile dualshock arasında sadece stick farkı var. Arkadaşım Dualsense ile oynuyordu Xbox kolumu verdim ödünç olarak aşık oldu. Çok daha rahat normalde yapamadığım haraketleri falan yapıyorum diyordu. El tutuş yapısından dolayı Xbox kontrolcü tarzı kontrolcülere alışmak daha kolay.

Kablolu F710 yok kablosuz model zaten. Ayrıca Xbox ile DualShock arasında sadece stick farkı var. Arkadaşım DualSense ile oynuyordu Xbox kolumu verdim ödünç olarak aşık oldu. Çok daha rahat normalde yapamadığım hareketleri falan yapıyorum diyordu. El tutuş yapısından dolayı Xbox kontrolcü tarzı kontrolcülere alışmak daha kolay.

Pekala teşekkürler önerdiğiniz modeli düşüneceğim.

Kablolu F710 yok kablosuz model zaten. Ayrıca X box ile dualshock arasında sadece stick farkı var. Arkadaşım Dualsense ile oynuyordu Xbox kolumu verdim ödünç olarak aşık oldu. Çok daha rahat normalde yapamadığım haraketleri falan yapıyorum diyordu. El tutuş yapısından dolayı Xbox kontrolcü tarzı kontrolcülere alışmak daha kolay.
Hocam amazon'da daha ucuza buldum bir farkı var mı kablo dışında rica etsem kontrol edebilir misiniz(Amazon.com.tr)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı