FIFA 22 ve 24 için bilgisayar uyumlu oyun kolu önerisi

Ne zamandır kullanıyorsunuz inceleme videolarında uzun süre kullanımdan sonra analoglarının eskisi gibi hissetitmediğine dair bir video gördüm F310 la bu kolun arasında kaldım.
Bu arada hocam bende 8bitdo yakında aldım 1-2 gün içerisinde elime ulaşacak isterseniz incelemesini yapayım ona göre bakın sizde beğenirseniz kablolu modelini alırsınız.

Ne zamandır kullanıyorsunuz inceleme videolarında uzun süre kullanımdan sonra analoglarının eskisi gibi hissetitmediğine dair bir video gördüm F310 la bu kolun arasında kaldım.
7 ay oldu herhangi bir sorun yaşamadım. Denk gelen kötüler ürünü. Genel bir şey olması mesele bence. Ben çok memnunum.

Bende fiyatlardan dolayı siyah düşündüm aslında. Arkadaşın attığı linkte memnun kaldık dediği renkse direkt onu alayım dedim. Siz naptınız acaba oyun kolunu?

Xbox kolu alacak olan arkadaşın incelemesini bekliyorum eğer beğenirse onu alacağım MediaMarkt'a gittim Xbox ve PlayStation kollarına baktım gerçekten Xbox kolu PS koluna göre inanılmaz rahat eğer oyun başında uzun vakitler geçiriyorsanız kesinlikle Xbox alın derim.

Xbox kolu alacak olan arkadaşın incelemesini bekliyorum eğer beğenirse onu alacağım MediaMarkt'a gittim Xbox ve PlayStation kollarına baktım gerçekten Xbox kolu PS koluna göre inanılmaz rahat eğer oyun başında uzun vakitler geçiriyorsanız kesinlikle Xbox alın derim.

2500 olan değil mi? Bende vatan sitesinden alacaktım. Almışken tam alayım dedim. Kartımın ektresi 27'sinde kesiliyor. Almadım. Bu aya eklenmesin dedim.

Son kez bir bakayım dedim en güncel yorumlara. Kullanıcı yorumları da şaşırtıyor, benzeri PS4 kollarında olumsuz yazdıklarında. İnşallah 3 günde zam gelmezse Xbox olacak gibi.

Hocam iyi akşamlar hepiniz aynı rengi mi aldınız acaba? Bende bakıyorum da siz memnunsanız direkt renk seçimi yapmadan attığınızı alayım. Kuzenime alacağım.
Açıklamaya bakın kolun. Bu açıklamanın aynısı olanı alın. Bazı renkler de açıklama farklı. Bu yazısı olanda garanti var. Farklı açıklama olanda 1 ay garanti var sadece. Renk farketmez marka aynı. Sadece bu attığım açıklama olsun yeter. En son god of War desenli olanda bu açıklama vardı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-24-22-02-39-028_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-12-24-22-02-39-028_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı