FIFA 24 açılmıyor

beast123

Picopat
Daha fazla  
Steam'den FIFA 24 aldım oyunu oyna diyorum oyun bir anda kendi kendine doğrulamaya geçiyor. Her seferinde aynı şey oluyor. Oyunu açamıyorum. Sildim tekrar yükledim aynısı oluyor bu sorun neden olabilir daha önce oynayan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den FIFA 24 aldım oyunu oyna diyorum oyun bir anda kendi kendine doğrulamaya geçiyor. Her seferinde aynı şey oluyor. Oyunu açamıyorum. Sildim tekrar yükledim aynısı oluyor bu sorun neden olabilir daha önce oynayan varsa yardımcı olabilir mi?

Oyunu birden fazla açmaya çalışırsan EA App çok kere açılıyor ve zaten birden fazla demende asla açılmıyor şu an birçok kişide aynı sorun mevcut oyunu kurulu olduğu yerde \ea sports FC 24\__Installer\EAAntiCheat yönetici olarak çalıştırıp repair dersen çalışıyor en azından bende öyle.

EA App uygulaması üzerinden repair yap. Açılmaz ise EA App'i sil ve oyunu açmaya çalış EA App kendiliğinden yüklenecektir. Bu da olmaz ise Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrula.

Oyunu birden fazla açmaya çalışırsan EA App çok kere açılıyor ve zaten birden fazla demende asla açılmıyor şu an birçok kişide aynı sorun mevcut oyunu kurulu olduğu yerde \ea sports FC 24\__Installer\EAAntiCheat yönetici olarak çalıştırıp repair dersen çalışıyor en azından bende öyle.

Dediğin gibi eaanticheat i yönetici olraka başlatıp repair yaptım oyun yala aynı Steam'den başlatıyorum EA açılıyor sonra oyun Steam'den doğrulama yapmaya başlıyor.

bende de farklı bir sorun var oyun tam açılacakken oyundan atıyor ve ea app açılıyor üzerinde some features have been disabled because the ea app launched from another app diye bir hata veriyor

Geri
Yukarı