Fifine H8 alınır mı?

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Çok da mikrofon derdi olan biri değilim eğer soracaksanız. Genel olarak hikaye oyunları oynayan, video izleyen montaj yapan biriyim. Kulaklıkla ilgili aldığım duyumlardan biri kulaklık padlerinin uzun kullanımda çok terlettiği ya da acıttığıyla alaklıydı, herhangi güvenilir bir yerden bu kulaklığa uyumlu bir pad alabilir miyim? Ve sizin fikirleriniz neler?

Çok da mikrofon derdi olan biri değilim eğer soracaksanız. Genel olarak hikaye oyunları oynayan, video izleyen montaj yapan biriyim. Kulaklıkla ilgili aldığım duyumlardan biri kulaklık padlerinin uzun kullanımda çok terlettiği ya da acıttığıyla alaklıydı, herhangi güvenilir bir yerden bu kulaklığa uyumlu bir pad alabilir miyim? Ve sizin fikirleriniz neler?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın lütfen. Kulaklığı aldınız mı? Aldıysanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın lütfen. Kulaklığı aldınız mı? Aldıysanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?
Kulaklığı almadım ama belli bir süre daha para biriktirip Barracuda X aldım. Reddit'ten okuduğum kadarıyla yabancılar fiyatının en iyisi diyor ama eğer bana soracaksanız aynı fiyata moondropun iem kulaklıklarına bakabilirsiniz.

Kulaklığı almadım ama belli bir süre daha para biriktirip Barracuda X aldım. Reddit'ten okuduğum kadarıyla yabancılar fiyatının en iyisi diyor ama eğer bana soracaksanız aynı fiyata moondropun IEM kulaklıklarına bakabilirsiniz.

Razer Barracuda hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Razer Barracuda hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Ses kalitesini çok yorumlayamam bana göre iyi çünkü çok kulaklık kullanmadım ve kötü bir kulaklıktan geçiş yaptığım için büyük bir rahatlık. Mikrofonu gayet tatmin edici program kullanmasanız bile kaliteli üstüne bide NVDiA Broadcast kullanınca çok iyi bir performans veriyor. Rahatlık açısından ben çok memnunum kulaklık padleri yumuşak kulağa tam oturuyor varlığını hissettirmiyor ve kumaş olduğu için uzun ömürlü ayrıca yukarı taraftaki kafa padide gayet yumuşak. Şarjından gayet memnunum şahsen üşengeç biriyim ve şarja takmaya üşeniyorum ama 4 -5 günde bir takmama rağmen max 1-2 defa şarjını düşük seviyeye düşürdüm hiç bitiremedim. Kutu içeriği gaayet zengin bayada memnunum. Mikrofonunun çıkarılabilir olması benim gayet hoşuma gitti çünkü alacağım kulaklığın mikrofonuyla beni rahatsız etmesini istemedim stüdyo mikrofonu kullandığım için. Eğer diyorsanız fiyatına daha iyisi var mı kişiden kişiye göre değişir ama bana göre en iyi rakibi SteelSeries Nova 4P, SteelSeries 7X+, Hyper X Cloud 2 Core ve Logitech G535. Daha düşük fiyat alternatifleride Logitech G435 ve Hyper X Cloud MIX gibi seçenekler var.

Geri
Yukarı