Fitness program önerisi

LutherKing

Hectopat
Yarın spora başlıyorum son 2 yılda çok kilo aldım ve artık bu kilolardan kurtulup fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. 6 aylık üyelik başlattım spor salonunda fakat spor salonundaki hoca PT için fahiş bir fiyat söyledi bu yüzden buradaki arkadaşlardan tavsiye almaya karar verdim. Boyum 1.95 kilom ise 120 içinde hem kilo vermek hem de kas kütlesi kazanıp iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum. Bunun için elinde hazır program bulunduran ya da program oluşturmam da yardımcı olabilecek birisi varsa çok müteşekkir olacağım.

Yarın spora başlıyorum son 2 yılda çok kilo aldım ve artık bu kilolardan kurtulup fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. 6 aylık üyelik başlattım spor salonunda fakat spor salonundaki hoca pt için fahiş bir fiyat söyledi bu yüzden buradaki arkadaşlardan tavsiye almaya karar verdim. Boyum 1.95 kilom ise 120 içinde hem kilo vermek hem de kas kütlesi kazanıp iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum. Bunun için elinde hazır program bulunduran ya da program oluşturmam da yardımcı olabilecek birisi varsa çok müteşekkir olacağım.

Güray aydın hipertrofi.

Çok güzel bir program bunun v2side var ona da bakabilirsiniz hocam bu programın nasıl kullanılması gerektiğnii anlatıyor.

GURAYâs HYPHERTROPHY no.1.pdf bu program mı hocam?

Bu program hakkında başlangıç için çok ağır yorumları okudum.

Başlangıçta ilk 2-3 hafta split öneriyorlar ama bence bu program ile de başlayabilirsiniz kas ağrısı olup gelmemezlik olmasın diye diyorlardır :D

Geri
Yukarı