Fitness tavsiyesi

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 380

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selam. Bugün ilk defa Fitness'a başlayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum lakin aklımdaki bazı soruları da size sormak istiyorum:

1. Fitness'a başlarken tam olarak özgür müyüz yoksa bir hareketi veya aleti kullanırken illa birinden izin mi alacağız ya da başımızda mı duracak?
2. 2 aylık yazılacağım, hangi fiyat aralığı olursa kaydımı yapayım?

Selam. Bugün ilk defa Fitness'a başlayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum lakin aklımdaki bazı soruları da size sormak istiyorum:

1. Fitness'a başlarken tam olarak özgür müyüz yoksa bir hareketi veya aleti kullanırken illa birinden izin mi alacağız ya da başımızda mı duracak?
2. 2 aylık yazılacağım, hangi fiyat aralığı olursa kaydımı yapayım?
1. Sorunun cevabı hocanın yanına git o sana yardımcı olucak ama olay şöyle işliyor makinada çalışan yok ise direk geçip kullanabilirsin kullanan var ise soruyorsun kaç setiniz var diye yeni başladığın için yardım isteyebilirsinde o adamdan sana kalan set sayısını söylüyor duruma göre sıra sıra giriyorsunuz makineye.

2. Sorunun cevabı gittiğin salona göre ve yaşadığın semte göre değişir salondan salonda değiştiği için birşey söylemek zor.

Hocanın sana verdiği programı buraya tekrar atıp beni etiketleyebilirsin nasıl bir program veridğine bakarız eğer şanlıysan senle ilgilenir ve güzel bir program verir eğer dediklerimin tersi olursa burda bizde yardımcı oluruz.

İstanbul'da 2 ay önce sormuştum aylık 600 küsur 3 ay 1500TL diyorlardı. 2 aylık seçenek yok ya 1ay 1ay ödeyeceksin ya da 3 ay 1500 vereceksin.

1. Sorunun cevabı hocanın yanına git o sana yardımcı olucak ama olay şöyle işliyor makinada çalışan yok ise direk geçip kullanabilirsin kullanan var ise soruyorsun kaç setiniz var diye yeni başladığın için yardım isteyebilirsinde o adamdan sana kalan set sayısını söylüyor duruma göre sıra sıra giriyorsunuz makineye.

2. Sorunun cevabı gittiğin salona göre ve yaşadığın semte göre değişir salondan salonda değiştiği için birşey söylemek zor.

Hocanın sana verdiği programı buraya tekrar atıp beni etiketleyebilirsin nasıl bir program veridğine bakarız eğer şanlıysan senle ilgilenir ve güzel bir program verir eğer dediklerimin tersi olursa burda bizde yardımcı oluruz.

Hocam ben set falan o tarz kavramları da bilmiyorum. az çok bilgi verir misiniz? Bir de spor salonunda çıkmadan önce duş almak zorunlu mu? Şahsen evimde duş almak istiyorum.

Hocam o kadar kısıtlama yok salonda istediğin yerde alırsın duşunu gittiğin yerde sana yardımcı olurlar zaten gözünde büyütme çok setten kastığım her hareketi belirli bir tekrar aralığı vardır bu tekrarların tamamlandığı yerde 1 set olur hocanın sana gösterdiği hareketde 15 tekrar yap diyorsa 15 tekrarı bitirdiğinde bu 1 set yapar ve setler arasında dinlenirsiniz yaklaşık 45 saniye sonra devam edersiniz genelde bir hareket 3-4 set yapılır.

Değil, çok pahalı. En iyisi ucuz ama güzel bir yer bul iyice araştırıp 6 ay falan git. Zaten geliştiğini görünce hep gitmek isteyeceksin.
Şehirden şehire fiyatlar çok değişiyor.

Geri
Yukarı