Fixnet nasıldır?

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Fixnet firmasına geçiş yapmayı düşünüyorum fakat forumda bu firma hakkında adamakıllı konu olmadığını fark ettim. Kullanan var mı? Varsa kısaca ping değerleri ve deneyimlerini aktarabilir mi acaba?

Bu bölgene göre değişir. Örneğin ben TT altyapısında Millenicom ile Riot serverlarında 40 ms alıyorum fakat TurkNet ile 18ms. Denemeden tam olarak kesin bir sonuç olmaz.

Adını ilk defa duyuyorum ping konusunda bir değişiklik olacağını sanmam ne de olsa TT'nin altyapısını kullanıyordur çok yüksek ihtimal.
Bu genelde kabul gormus bir yanlis.
TT altyapisini kullaniyor demek senin evinden ISP'nin sunucusuna kadar TT kablolarini kullaniyor demek. Sonrasinin TT ile alakasi yok. O yuzden emin ol cok iyi ya da kotu farkli sonuclarla karsilasabilirsin.

Adını ilk defa duyup biraz araştırdım, TT ile çalışıyorlarmış. Online panelleri varmış DSL bilgilerini bu panelden değiştirebilir arıza kaydı fatura ödeme gibi işlemleri yapılabilirmiş.
AKK ve taahhüt yok fiyatı da iyi sayılır. Yenilikçi...
Bi denemek gerek aslında, konuyu takipte olacağım.

Bu genelde kabul gormus bir yanlis.
TT altyapisini kullaniyor demek senin evinden ISP'nin sunucusuna kadar TT kablolarini kullaniyor demek. Sonrasinin TT ile alakasi yok. O yuzden emin ol cok iyi ya da kotu farkli sonuclarla karsilasabilirsin.
Arkadaşa katılıyorum. Her servis sağlayıcının ms değerleri farklıdır.

Routing ve peeringe göre değişir aldığınız gecikme süresi, ben bunun için konu açmadım Fixnet kullanan varsa düşüncelerini alacaktım. Fakat sanırım kullanan yok. Bugün geçeceğim Fixnet'e, inceleme konusu açmayı düşünüyorum geçecek arkadaşlar için ışık olmuş olur.

Routing ve peeringe göre değişir aldığınız gecikme süresi, ben bunun için konu açmadım Fixnet kullanan varsa düşüncelerini alacaktım. Fakat sanırım kullanan yok. Bugün geçeceğim Fixnet'e, inceleme konusu açmayı düşünüyorum geçecek arkadaşlar için ışık olmuş olur.
İzlenimlerini bekliyorum, belki ben de ona göre geçebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı