FM 23 taktik önerisi

Solid0

Centipat
Daha fazla  
Böyle bir takımım var gegenpres oynatıyorum ama ligde saçma sapan yenilgiler alıyorum. O hadi neyse arada bir oluyor ama Galatasaray'ı bir türlü yenemiyorum sizin sevdiğiniz bir taktik veya bu kadroya göre uygun bir taktik varsa iyi olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    321 KB · Görüntüleme: 262
Gegenpress'in basic halinde defans çizgisi önde olarak seçiliyor. Ben zorlu rakiplere karşı defans çizgisini geriye çekiyorum. İşe yaradığı oluyor ama kesin çözüm müdür bilmiyorum.

Kısa pas oynuyorsun ama oyuncular arası mesafen yüksek ve ara pas atmayı söylüyorsun aynı anda sağ ve sol kanat kullanmalarını söylüyorsun. Kısaca oyunculara verdiğin komutları azalt. GS FM'de çok aşırı güçlü olduğu için maalesef yenmesi çok zor.

Kısa pas oynuyorsun ama oyuncular arası mesafen yüksek ve ara pas atmayı söylüyorsun aynı anda sağ ve sol kanat kullanmalarını söylüyorsun. Kısaca oyunculara verdiğin komutları azalt. GS FM'de çok aşırı güçlü olduğu için maalesef yenmesi çok zor.
Ben Manu'yla çeyrek finali geçemedim Galatasaray yarı final oynadı Şampiyonlar liginde. Gerçekten aşırı güçlü oyunda.

Ben Manu'yla çeyrek finali geçemedim Galatasaray yarı final oynadı şampiyonlar liginde. Gerçekten aşırı güçlü oyunda.

Oyunda oyuncuların ruh halleri yeterince etki etmediği için ziyech, ndombele, tete ve kısmen zaha gibi çöpümsü oyuncular bile Terminator'e dönüyor. Tabii üstüne eski oyuncuları da çok iyi olunca böyle oluyor. Bazı yayıncılar 2-2-3-3 gibi günümüz futboluna uymayan, oyun taktikleriyle süper kupada GS'yi yenebildigini gördüm.

Oyunda oyuncuların ruh halleri yeterince etki etmediği için ziyech, ndombele, tete ve kısmen zaha gibi çöpümsü oyuncular bile Terminator'e dönüyor. Tabii üstüne eski oyuncuları da çok iyi olunca böyle oluyor. Bazı yayıncılar 2-2-3-3 gibi günümüz futboluna uymayan, oyun taktikleriyle süper kupada GS'yi yenebildigini gördüm.

4-3-3 ile dikine oynayarak şaşırtıcı bir şekilde 3 tane atıp yendim GS'yi çok kolay gelmişti siz böyle deyince bir tuhafıma gitti. (fb kadrosu ile transfersiz)

3-4-1-2 italyan magic ii, dene... aralık 2021 de sezonu başlatıp brezilya ligi başlama tarihi bol bol taktik antrenmanla uyum sorununu sezona başlangıcına kadar tamamlayabilirsin, kendim onlarca taktik denedim bu taktik kadar stabil olamadım, ön liberoya l.leiva şart, orta ikilinin arkasındaki oyuncu kanat bekler hızlanma kararlılık ve tekniği iyi olursa iyi averaj almasalar da kırmızıya da düşmezler, önemli maçlardan 1-2 gün önce oynayacak tüm oyunculara dinlenme verirsen maçta iyi koşuyorlar, yorgunluk az bile olmamalı forvet arkası fidalgo iyi gidiyor, ligi rahat alırsın trabzonu çok iyi yapmışlar anadolu takımı ile bile şampiyon olabilirsin bu taktikle ama takım uyumu ve takım huzurunu yakalaman lazım bir de takım seçimi yaparken asistan önerisi al öyle çık maça, nedense seçtiğim takım değil de onun takımı maçı kazanıyor takım ahengi oturduktan sonra farklı galibiyetler bile başlıyor

Geri
Yukarı