Ford Tourneo Courier Bluetooth ile bağlanınca şarkı çalmıyor

umeyiir

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar Ford Courier aracımda Bluetooth bağlıyorum. İsmim gözüküyor işaret de çıkıyor telefonda bağlı müziği açıyorum müzik ilerliyor ama araçtan ses gelmiyor. Yardımcı olursanız teşekkürler.

İyi akşamlar arkadaşlar Ford Courier aracımda Bluetooth bağlıyorum. İsmim gözüküyor işaret de çıkıyor telefonda bağlı müziği açıyorum müzik ilerliyor ama araçtan ses gelmiyor. Yardımcı olursanız teşekkürler.

Hocam aracı hiç kullanmadım ve multimedia ekranı olduğunu varsayaraktan, radyo frekans değiştirme ekranında sol veya sağ aşağıda veya ekranda kaynak yazan bir yer varsa ona tıklayın orada Bluetooth kısmını seçin. Tam olarak durumu ayrıntılı bilmiyorum belki bu kısmı atlamışsınızdır.

Bizim Fiat Egea da da aynı sorun vardı nedense telefon bağlanıyor ama şarkı çalmaya vs izin vermiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı