Format sonrası mouse ve klavye çalışmıyor

bencino1221

Centipat
Daha fazla  
RAM
8GB Ram
SSD veya HDD modeli
?
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT740
Anakart
HP 3048H
İşlemci
Intel Core 2 Duo E7500
Ben bilgisayarımı sıfırlamıştım ama sıfırlama işlemi bittiğinde mouse ve klavyemin ışığının yandığı halde çalışmıyor. Sanırım sürücüler silinmiş.
(Not: Başlangıç onarım menüsünde vs. çalışıyor.)

Ethernet kablosu takılı ama internete bağlı değil görünüyor sanırım driverler silinmiş napmalıyım?

Dosya Ekleri

• 17153351897373643659433488885675.jpg
    17153351897373643659433488885675.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Attım zaten 2 kere.

Format mi attiniz sifirladiniz mi? Aralarinda fark var cunku. Mumkun mu bilmiyorum ama flash bellege sürücü yazilacak ve boot menusunden flash ilk siraya alinip suruculerin yuklenilmesi gerekecek ancak boyle bir şey yapilabilir mi bilmiyorum. Eger bilgisayarda onemli bir veri yoksa muhtemelen formatla cozulur, varsa da disk baska cihaza takilip verileri aldiktan sonra format atilabilir.

Format mi attiniz sifirladiniz mi? Aralarinda fark var cunku. Mumkun mu bilmiyorum ama flash bellege sürücü yazilacak ve boot menusunden flash ilk siraya alinip suruculerin yuklenilmesi gerekecek ancak boyle bir şey yapilabilir mi bilmiyorum. Eger bilgisayarda onemli bir veri yoksa muhtemelen formatla cozulur, varsa da disk baska cihaza takilip verileri aldiktan sonra format atilabilir.

Sıfırladım akşam formatlayacağım. C diskinde önemli bir şeyim yok hepsini D ye taşımıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı