Format sonrası Steam hesabına erişilemiyor

talhaceran

Femtopat
Daha fazla  
Konu şu şekilde, 2 gün önce bilgisayarıma format attım ve Steam şifremi unuttum. Bunu dile getirmeme rağmen 2 gündür uğraşıyorum kanıtı verdiğim şekilde hala aynı yanıta ulaşıyorum. Bilgili arkadaşlar konuya cevap verebilir. (Şifreyi değiştirmeye çalıştığımda hesap erişimi kilitli diyor.)

1714413797679.png

Dosya Ekleri

• 1714413731091.png
    1714413731091.png
    527,2 KB · Görüntüleme: 15
Konu şu şekilde, 2 gün önce bilgisayarıma format attım ve Steam şifremi unuttum. Bunu dile getirmeme rağmen 2 gündür uğraşıyorum kanıtı verdiğim şekilde hala aynı yanıta ulaşıyorum. Bilgili arkadaşlar konuya cevap verebilir. (Şifreyi değiştirmeye çalıştığımda hesap erişimi kilitli diyor.)

Eki Görüntüle 2181982
E-posta hala sizde mi?

Eki Görüntüle 2181982
Adamlara yazmışsın hesaba erişemiyorum diye onlar da hırsız girip itemleri çalmasın falan diye kitlemişler. Daha önce satın aldığın bir oyunu hangi kartla aldıysan kart bilgilerini steam desteğe gönderirsen sana hesap erişimi için yardımcı olacaklar.

Satın alma bilgileri mesela oyun satın alırken hangi adresi girdin hangi kartla alışveriş yaptın bunlardan birini steam desteğe atarsan yardım ederler.

Adamlara yazmışsın hesaba erişemiyorum diye onlar da hırsız girip itemleri çalmasın falan diye kitlemişler. Daha önce satın aldığın bir oyunu hangi kartla aldıysan kart bilgilerini steam desteğe gönderirsen sana hesap erişimi için yardımcı olacaklar.

Satın alma bilgileri mesela oyun satın alırken hangi adresi girdin hangi kartla alışveriş yaptın bunlardan birini steam desteğe atarsan yardım ederler.
E-posta ile fatura geliyorsa onları da atabilir.

Adamlara yazmışsın hesaba erişemiyorum diye onlar da hırsız girip itemleri çalmasın falan diye kitlemişler. Daha önce satın aldığın bir oyunu hangi kartla aldıysan kart bilgilerini Steam desteğe gönderirsen sana hesap erişimi için yardımcı olacaklar.

Satın alma bilgileri mesela oyun satın alırken hangi adresi girdin hangi kartla alışveriş yaptın bunlardan birini Steam desteğe atarsan yardım ederler.

Hesapta Steam atölye banı var ondan yaptıklarını sanmıyorum.

E-posta ile fatura geliyorsa onları da atabilir.

Steam desteğe SS attım bilgi gelirse haber ederim hocam.

Geri
Yukarı