Forspoken, AMD FSR 3 ve Daha Fazlası İçin Destek Ekleyen Sürüm Güncelleme Yaması 1.22'yi Aldı

Forspoken gibi bir oyun mu önemli sence oyuncular için yoksa CP2077, Starfield gibi oyunlar mı önemli? Bana göre CP2077 ve Starfield. Benim demek istediğim büyük oyunlara neden açılmadılar da mahalle oyununa açıldılar. Ayrıca bu oyunun grafikleri beni çok tatmin etmedi bu yüzden dolayı CP2077, Starfield gibi oyunlarda DLSS 3.0'a yakın FPS'ler vereceğini düşünüyorum.

AMD tek başına güç gösterisi yapmak istiyor olay bu.

Bu Oyun'da sadece FSR var

CP77'de 2 side

Starfield gibi oyunlarda DLSS 3.0'a yakın FPS'ler vereceğini düşünüyorum.

Daha ne istiyorsun yani :D

Bu Oyun'da fark yok gene 2X FPS var.

@ZwiReK, alabileceğini düşünüyorum da bir bakalım. FSR 3 teknolojisi bu iki oyuna gelmeden net yorum yapmak, doğru olmayacaktır.

Orası öyle ama meslea RTX 4060 Ti var diyelim.

CP77'de DLSS 3 ve FG ile 150 FPS alıyor

FSR 3'te aynı değerleri alsa zaten olay bu. Geçmesi gerekemez zaten algoritma var.

Amaçlar'dan biri FSR 3 eğer çok iyi olursa diğer Oyunlar'da, elinde RTX 30 serisi olan Elin'de olmaya dewam edecek.

Bu Sefer'de bir miktar Olsa'da satışlar düşecek.

AMD'nin de bu yanı güzel işte. Hem rakip karta FSR'ı veriyor hem de eski kartlarına da. Eğer fiyat anlamında bir düşüş olursa yani 30 ile 6000 serisi arasındaki fark düşerse millet AMD tercih edebilir bu sefer. Zaten 40 serisi tek başına fiyatları bayağı düşürttü. NVIDIA'nın buna tepkisiz kalacağını düşünmüyorum. 40 serisine bir şey yapabilirler.

AMD'nin de bu yanı güzel işte. Hem rakip karta FSR'ı veriyor hem de eski kartlarına da. Eğer fiyat anlamında bir düşüş olursa yani 30 ile 6000 serisi arasındaki fark düşerse millet AMD tercih edebilir bu sefer. Zaten 40 serisi tek başına fiyatları bayağı düşürttü. NVIDIA'nın buna tepkisiz kalacağını düşünmüyorum. 40 serisine bir şey yapabilirler.

Olay bu işte. İşe yarar mı zaman gösteriz ama.

@ZwiReK, FSR 3 teknolojisi, DLSS 3 teknolojisine yakın olursa RTX 4000 serisini satın almayı gerektirecek durum olmaz. Bir de AMD, bu teknolojiyi RX 6000 serisine de eklerse çok iyi olur.

Ben açıkçası 4060-4060 Ti sistem almayı düşünüyorum ama FSR 3.0 6000 serisine hemen gelirse fikrim değişebilir. Bu güncelleme şu an tüm kartlara mı geldi?

Geri
Yukarı