Starfield'a Beta olarak DLSS 3 ve HDR desteği ve daha fazlası geliyor

ZwiReK

Hectopat
Not: FSR 3 desteği de gelecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım FG ile beraber gelir.

Starfield oyunu yaparken DLSS'i düşünmediler diye biliyorum FSR3'ün yetişeceği tahmin ediliyordu hesaplanan gibi olmayınca zorda kaldıkları için sonradan NVIDIA ile bir şeyler yapmaya başladılar zaten genelde ekran kartı sürücüleri oyun çıktığı gibi yayınlanır orada ne döndüyse ekran kartı sürücü güncellemesi bile geç geldi.

Modda bile hemen geliyorken bu neden bu kadar uzun sürdü?

Mod 3. taraf bir kişinin yapımı ile oluyor ve evet hızlı geldi. Tabii arka planda ne olduğunu bilemeyiz.

Bunun oyuna arayüzüne entegre etmek ve daha stabil çalışması için optimize etmek istemiş olabilirler.

Oyun yapımcısı ile 3. taraf bir kişi hiçbir zaman aynı olamaz zaten.

Starfield oyunu yaparken DLSS'i düşünmediler diye biliyorum FSR3'ün yetişeceği tahmin ediliyordu hesaplanan gibi olmayınca zorda kaldıkları için sonradan NVIDIA ile bir şeyler yapmaya başladılar zaten genelde ekran kartı sürücüleri oyun çıktığı gibi yayınlanır orada ne döndüyse ekran kartı sürücü güncellemesi bile geç geldi.

Her oyunda oalacak diye bir şey yok zaten.

NVIDIA DLSS 2 oyununda olup AMD'de olmayan oyunlar da var mesela.

FSR 3'ü yetiştiremediler dediğin gibi o yüzden biraz balta yediler.

FSR 3 olsa en azından milletin ağızı biraz olsun kapatabilirlerdi. Optimizasyon sorunlarından dolayı.

%70 NVIDIA kartın olması piyasada zaten Böyle bir oyunda olmaması garip.

Ben AMD'nin engellediğini falan düşünmüyorum. Arka planda ne döndüğünü bilemeyiz.

Zaten oyunda bazı olması gereken özellikler bile geç geliyor. İlla FSR veya DLSS değil.

Son düzenleme:
Mod 3. taraf bir kişinin yapımı ile oluyor ve evet hızlı geldi. Tabii arka planda ne olduğunu bilemeyiz.

Bunun oyuna arayüzüne entegre etmek ve daha stabil çalışması için optimize etmek istemiş olabilirler.

Oyun yapımcısı ile 3. taraf bir kişi hiçbir zaman aynı olamaz zaten.

Her oyunda oalacak diye bir şey yok zaten.

NVIDIA DLSS 2 oyununda olup AMD'de olmayan oyunlar da var mesela.

FSR 3'ü yetiştiremediler dediğin gibi o yüzden biraz balta yediler.

FSR 3 olsa en azından milletin ağızı biraz olsun kapatabilirlerdi. Optimizasyon sorunlarından dolayı.

%70 NVIDIA kartın olması piyasada zaten Böyle bir oyunda olmaması garip.

Ben AMD'nin engellediğini falan düşünmüyorum. Arka planda ne döndüğünü bilemeyiz.

Zaten oyunda bazı olması gereken özellikler bile geç geliyor. İlla FSR veya DLSS değil.

Bakalım FSR ne zaman gelir ancak yayılmaya başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı