Fortnite IP ban yemek

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Bundan belki birkaç sene önce Fortnite'ye girememiştim. Banlanmıştım. Desteğe bilmem kaç kez yazdım, bilmem kaç kez yükleyip sildim. Destek banın açılmayacağını söyledi. Modem resetlemek işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
IP ban olduğuna eminseniz işe yarar.

Bundan belki birkaç sene önce Fortnite'ye girememiştim. Banlanmıştım. Desteğe bilmem kaç kez yazdım, bilmem kaç kez yükleyip sildim. Destek banın açılmayacağını söyledi. Modem resetlemek işe yarar mı?
Sanırım vpn ile girebilirsin. Ben yıllar önce Bir Minecraft Sunucusunda bir ada almıştım birinden sonra parayı verdim karşıdaki vermediğimi iddia etti. Sonra mod bana ip ban attı. Adayı adam bana vermişti ama attığım para gitmemişti olabilir, neyse önemi yok. Sonra vpn açtım sanırım ve ada hala bende imiş shift basarak adamın önüne atladım tabi sonra ip banım normal bana çevrildi.

Sanırım vpn ile girebilirsin. Ben yıllar önce Bir Minecraft Sunucusunda bir ada almıştım birinden sonra parayı verdim karşıdaki vermediğimi iddia etti. Sonra mod bana ip ban attı. Adayı adam bana vermişti ama attığım para gitmemişti olabilir, neyse önemi yok. Sonra vpn açtım sanırım ve ada hala bende imiş shift basarak adamın önüne atladım tabi sonra ip banım normal bana çevrildi.

Peki hiç internet hızından dolayı sıkıntı çekmediniz mi?

Modemi kapatıp açınca banın açılacağını sanmıyorum.
Olay modemi aç kapa yapma değil. Modemlerin bir yerinde ufak iğne delikleri olur. Oraya belirli bir süre basılı tutma işlemine 'reset' deniyor. Reset atmak IP adresinizi değiştirir diye biliyorum.

Olay modemi aç kapa yapma değil. Modemlerin bir yerinde ufak iğne delikleri olur. Oraya belirli bir süre basılı tutma işlemine 'reset' deniyor. Reset atmak IP adresinizi değiştirir diye biliyorum.

Aslında doğru biliyorsun IP'i değiştirir ama, muhtemelen sınırsız ban attıkları hesabı veritabanından siliyorlardır.

Bilgisayarın ip değiştirme deneyebilirsin. Anlayabilirim (Kopyala Yapıştır Yapacağım) Çalışacağını umuyorum bilgisi olan arkadaşlar işe yaramıyacaksa yazabilir. Windows + R’ye bas, Çalıştır kutusuna “ncpa.cpl” yaz ve Enter tuşuna bas. Ağ Bağlantıları” penceresinde, statik bir IP adresi ayarlamak istediğiniz bağdaştırıcı üzerinde sağ tıkla ve sonra “Özellikler” seçeneğini seç. Bağdaştırıcıya ait özellikler penceresinde “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP / IPv4)” seçeneğini seç ve ardından “Özellikler” butonuna tıkla. ''Aşağıdaki IP adresini kullan” seçeneğini seç ve ardından ağ kurulumunuza karşılık gelen IP adresi, alt ağ maskesini ve varsayılan ağ geçidini yaz. Ardından, tercih ettiğin ve alternatif DNS sunucusu adreslerinizi yaz. Son olarak, Windows’un derhal yeni IP adresinizi ve ilgili bilgileri denemesi için “Çıkarken ayarları doğrula” seçeneğini seç. Hazır olduğunda, Tamam butonuna tıkla.

Evimizde dinamik IP adresi kullanıyoruz, özellikle statik IP istemediğimiz sürece. Bu yüzden her modemi kapatıp açtığında IP adresin değişir.
Fortnite'ta IP ban değil de hardware ban atılıyor diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı