Forza Horizon'da müzayadede al sat neye göre araç alınır?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
17 milyon para yaptım, şu an kafam göre iş yapmak istemiyorum. Ne alsam sattığımda güzel para kazanırım? Forza Edition falan var, ne almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza edition ları tabiri caizse belediye dağıttığı için bir değeri yok.
Keza o kadar paran varsa al satla uğraşma.
Backstage de olan nadir araçlar para eder aklında olsun.

Forza Edition'ları tabiri caizse belediye dağıttığı için bir değeri yok.

Backsttage ne anlamadım da kanka, ben daha fazla para olsun istiyorum. Elinde sonunda bitecek sonuçta.

Forza Edition'ları tabiri caizse belediye dağıttığı için bir değeri yok.

Kanka bir de ben aldığımı bile unuttuğum salak saçma bir dodge chargeri 20M'ye sattım, daha değerli bir aracı daha ucuz satılıyor. Niye oluyor bu?

Dodge SRT demonmuş ama ucuz diye biliyorum. Niye bu kadar pahalıya satıldı?

Backsttage ne anlamadım da kanka, ben daha fazla para olsun istiyorum. Elinde sonunda bitecek sonuçta.

Kanka bir de ben aldığımı bile unuttuğum salak saçma bir dodge chargeri 20M'ye sattım, daha değerli bir aracı daha ucuz satılıyor. Niye oluyor bu?
Forza oynayanlar biraz tuhaf yanlış anlama o yüzden piyasasında mantık arama.
Backstage dediğim kısım horizon sahne arkası şu bitane biletle bitane araba aldığın yer genelde nadir olur onlar. Oyunda ki 'benim gözlemime göre' en nadir en çok rağbet gören araçlar 1 BMW M3 GTR, 2-Lexus sedan bir modeli.

Konu başlığında ve mesajında Horizon serisinin hangi oyunundan bahsettiğinizi belirtmemişsiniz. Müzayede söz konusu olduğu için 3., 4. veya 5. oyun olabilir dediğiniz ancak üstteki mesajınızda Dodge SRT Demon'u 20 milyona sattığınızı belirtmişsiniz o yüzden bahsettiğiniz oyunun yüksek ihtimal 4. horizon oyunu olduğunu tahmin ediyorum çünkü sadece 4. oyunda o araç o kadar para ediyor. Bu sebeple ona göre yorum yapayım.

O araç niye bu kadar pahalıya satıldı sorusuna gelirsek o araç, La Racer at Horizon hikayesindeki tüm bölümleri 3 yıldız tamamlandığında ödül olarak verilen bir araç. Aynı zamanda da bulması zorlar kategorisinde bulunan bir model. Araç mağazasında satılmıyor yani ve herkesde de yok. Bu yüzden o kadar pahalıya satıldı ve müzayedede 20 milyon CR ediyor.

Konu başlığındaki sorunuza gelirsek, Forza edition araçlarla falan vaktinizi harcamayın. Onlar fazla CR etmiyor. Oyunda al sat konusunda en çok CR kazandıran araçlar bulması zor kategorisindeki araçlardır.
Bu araçlar araç mağazasında satılmazlar. Yalnızca horizon sahne arkası ve sınırlı süreli sezonluk görevler aracılığıyla elde edilebilirler. Sizlere faydasının dokunacağını düşündüğüm bir listeyi aşağıya bıraktım. İçerisinde oyundaki tüm bulması zor kategorisindeki araçların adları yazıyor.

Bu listedeki araçları müzayede evinde düşük fiyatlardan yakalamayı deneyebilirsiniz. Çoğunluğu 20 milyon CR'den rahatlıkla satılabilen ve bol talebi olan koleksiyon değeri taşıyan modellerdir. 11 milyon CR'den yakalasanız bile 20 milyon CR'ye okuttuğunuzda %15 müzayede evi komisyonunu çıkardığımızda elinize tek bir araçtan 6 milyon CR küsür kâr kalır. Kolay gelsin.

Konu başlığında ve mesajında Horizon serisinin hangi oyunundan bahsettiğinizi belirtmemişsiniz. Müzayede söz konusu olduğu için 3., 4. veya 5. oyun olabilir dediğiniz ancak üstteki mesajınızda dodge SRT Demon'u 20 milyona sattığınızı belirtmişsiniz o yüzden bahsettiğiniz oyunun yüksek ihtimal 4. Horizon oyunu olduğunu tahmin ediyorum çünkü sadece 4. oyunda o araç o kadar para ediyor. Bu sebeple ona göre yorum yapayım.

O araç niye bu kadar pahalıya satıldı sorusuna gelirsek o araç, la Racer at Horizon hikayesindeki tüm bölümleri 3 yıldız tamamlandığında ödül olarak verilen bir araç. Aynı zamanda da bulması zorlar kategorisinde bulunan bir model. Araç mağazasında satılmıyor yani ve herkeste de yok. Bu yüzden o kadar pahalıya satıldı ve müzayedede 20 milyon cr ediyor.

Konu başlığındaki sorunuza gelirsek, Forza Edition araçlarla falan vaktinizi harcamayın. Onlar fazla cr etmiyor. Oyunda al sat konusunda en çok cr kazandıran araçlar bulması zor kategorisindeki araçlardır.
Bu araçlar araç mağazasında satılmazlar. Yalnızca Horizon sahne arkası ve sınırlı süreli sezonluk görevler aracılığıyla elde edilebilirler. Sizlere faydasının dokunacağını düşündüğüm bir listeyi aşağıya bıraktım. İçerisinde oyundaki tüm bulması zor kategorisindeki araçların adları yazıyor.

Bu listedeki araçları müzayede evinde düşük fiyatlardan yakalamayı deneyebilirsiniz. Çoğunluğu 20 milyon Cr'den rahatlıkla satılabilen ve bol talebi olan koleksiyon değeri taşıyan modellerdir. 11 milyon Cr'den yakalasanız bile 20 milyon Cr'ye okuttuğunuzda %15 müzayede evi komisyonunu çıkardığımızda elinize tek bir araçtan 6 milyon cr küsur kâr kalır. Kolay gelsin.

Çoğu Full yildizla bitirlen gorevlerde verilen araçlar pahalı oluyor mu?

Çoğu Full yildizla bitirlen gorevlerde verilen araçlar pahalı oluyor mu?
Dediğin görevleri tam anlayamadım ancak horizon hikayelerinden bahsettiğini tahmin ediyorum. Evet, o görevlerden verilen araçlar da çoğunlukla pahalı oluyor. Misal olarak Mercedes-AMG 6x6, Dodge SRT Demon, Chevrolet Montecarlo araçları gibi. Tabi hepsini 3 yıldızla bitirmen gerekir o görevlerin.

Geri
Yukarı