Forza Horizon 5 müzayede evi al-sat önerisi

unsalbugra

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar daha önceden Forza Horizon4 oyuncusu olarak müzayede evinde hızlıca ucuza Ferrari 599xx EVO alarak ardından 10M a satarak hızlıca alsat yapabiliyordum 1 ay önce Forza Horizon5'e başladım fakat burada hızlıca al-sat yapacak araç bulamıyorum yardımcı araç öneriniz var mıdır?

Merhaba. Yazdığınıza göre auction house snipinge az çok aşinasınız. FH5'te de mantık aynı FH4'teki gibi. Bulması zor kategorisindeki araçlar aynı şekilde sniping yapılıyor. Aşağıya güncel bulması zor tüm araçların listesini bıraktım, göz atabilirsiniz:

Merhaba. Yazdığınıza göre auction house snipinge az çok aşinasınız. FH5'te de mantık aynı FH4'teki gibi. Bulması zor kategorisindeki araçlar aynı şekilde sniping yapılıyor. Aşağıya güncel bulması zor tüm araçların listesini bıraktım, göz atabilirsiniz:

hocam yanıtınız için teşekkürler göz atacağım yabancı videolar dahil bir çok yere göz attım aradıgım olay fh4 de arka arkaya 6-7 evo aldıgımı bılırım en azından burda 10dk denıyorum araç düşmüyor geceside gündüzüde aynı evo gibi piyasası olan bir araç yokmu acaba ?

hocam yanıtınız için teşekkürler göz atacağım yabancı videolar dahil bir çok yere göz attım aradıgım olay fh4 de arka arkaya 6-7 evo aldıgımı bılırım en azından burda 10dk denıyorum araç düşmüyor geceside gündüzüde aynı evo gibi piyasası olan bir araç yokmu acaba ?
Rica ederim. Ben artık bu yöntemi kullanmayı bırakalı uzun zaman oldu. Evo gibi piyasası olan araç/araçları siz keşfedeceksiniz. Ben size tüm nadir araçların yazdığı listeyi paylaştım. Sizin o listedeki araçların hepsine müzayede evinden teker teker bakıp 20 milyon fiyattan satışa konulabilen ve o fiyattan rahatça satılabilen araçları tespit etmeniz gerekiyor. Sonrasında onları ucuzdan yakalayabilirsiniz. Ayrıca 10 dakika çok kısa bir süre. Gerekirse 1 saat bakacaksınız, tamamen şansa ve sabıra dayalı bir yöntem. 1 dakikada 10 araç da düşebilir,1 saatte 10 araç da.

Yeni konular

Geri
Yukarı