Rehber Fotoğraf arka planı silme ve değiştirme - Programsız

AslanICE

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Photoshop Online olarak fotoğraf arka planı silme ve değiştirme

Evet, doğru duydunuz, sadece bir internet sitesinden arka plan silip düzenliyebilirsiniz. Ama internet erişimi gerek 😄
Bunu sizlere fotoğrafla anlatacağım. İyi seyirler.

1. İlk önce web sitemize gidiyoruz. Sitemiz: Remove Background from Image – remove.bg

2. Sonra yükleme kısmına geliyoruz.
aslanicekraldır.png

3. Resim seçiyoruz.
1612454051855.png

4. İndirin resmi.
1612454501819.png
İşte bu kadar basit!!!

İyi günler. Eğer istek gelirse arka plan düzenlemeyi gösterebilirim. İyi günler yeniden!

Dosya Ekleri

• 1612454120213.png
    1612454120213.png
    372,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
5 tane resim denedim, 3 tanesini düzgün çıkarttı 2 tanesini kötü çıkarttı. %100 sağlıklı bir program diyemeyiz ama faydalı olabilir eğer doğru yaparsa.

Photoshop Online olarak fotoğraf arka planı silme ve değiştirme

Evet, doğru duydunuz, sadece bir internet sitesinden arka plan silip düzenliyebilirsiniz. Ama internet erişimi gerek 😄
Bunu sizlere fotoğrafla anlatacağım. İyi seyirler.

1. İlk önce web sitemize gidiyoruz. Sitemiz: Remove Background from Image – remove.bg

2. Sonra yükleme kısmına geliyoruz.
Eki Görüntüle 865849
3. Resim seçiyoruz.
Eki Görüntüle 865867
4. İndirin resmi.
Eki Görüntüle 865879İşte bu kadar basit!!!

İyi günler. Eğer istek gelirse arka plan düzenlemeyi gösterebilirim. İyi günler yeniden!
O kadar şeye gerek yok ki.

Online Fotoğraf Düzenleyici - Pixlr.com

Verdiğim linke girip "Remove BG" butonuna basıp resmi aç diyoruz ve arka planını kaldırmak istediğimiz fotoğrafı seçip işlemin bitmesini bekliyoruz ve direkt sağımızdaki indirme butonuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 865906

İşte bu kadar! Yine de ellerine sağlık.

Örnek;

1612455625462.png

5 tane resim denedim, 3 tanesini düzgün çıkarttı 2 tanesini kötü çıkarttı. %100 sağlıklı bir program diyemeyiz ama faydalı olabilir eğer doğru yaparsa.
Doğrudur hocam, ama düzgün fotoğrafları ve çizim olmayan fotoğrafları garanti olarak yapıyor. Kötü diyemeyiz.
O kadar şeye gerek yok ki.

Online Fotoğraf Düzenleyici - Pixlr.com

Verdiğim linke girip "Remove BG" butonuna basıp resmi aç diyoruz ve arka planını kaldırmak istediğimiz fotoğrafı seçip işlemin bitmesini bekliyoruz ve direkt sağımızdaki indirme butonuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 865906

İşte bu kadar! Yine de ellerine sağlık.
Ne demek! Ama ben bu rehberi hiç uğraşmak istemeyenler ve resim programlarında kullanmak için hazırladım.

Bu site tek kelime ile çöp.

Rehbere lafım yok, emek var en nihayetinde. Ancak bu site arka planı doğru düzgün silemiyor. Bu yüzden 10 katı emek verip el ile arka planı silmenizi öneririrm, el ile kusursuza yakın sonuç çıkartırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı