Foxconn H55MXV BIOS Güncelleme

AviciiBRO

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Konu başlığım bios güncelleme ama uzun bir sorunum var aslında.

Yakın bir zamanda internetten "Kingston HyperX Fury Black 8GB 1600MHz DDR3" rami aldım. Benim bilgisayarımda da 2GB ram bulunmakta. Aldığım bu rami de taktığım zaman 10GB gözüküyor fakat kullanılabilir miktar 3,24GB olarak gözüküyor. Sadece aldığım rami taktım başlatım fakat 2-3 saniye sonra sürekli tekrar başlatıyor.

Çok fazla şeyler denedim olmadı. Ben de bilgisayarcıya götürdüm. Windows 10 64 bit işletim sistemi vardı götürdüğümde. "İşletim sisteminden kaynaklanıyor herhalde" dedi. Bende Windows 8.1 64 bit işletim sistemi yükledim fakat aynı sorun devam ediyor.

Siteleri tek tek dolaştım, tek yapmadığım şey bios güncellemesi. American Megatrends Inc. bios üreticisine sahibim. Üreticinin sitesine girdiğim de, hem anlamıyorum hem de güncellemeye dair indirecek bir şeyler bulamıyorum.

Sorunumu çözecek, bana yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum.

Saygılar,

İyi forumlar.

1.png
upload_2016-3-18_16-45-6.png
upload_2016-3-18_16-45-52.png

Bios güncelledim fakat bilgisayarı elimle kapattım. Daha sonra ilk açılış yerinde kaldı, hiç bir ilerleme yok. Lütfen yardım edin..

Müdahale etmedim ki, operasyon geçti dedi ingilizce daha sonra benden bir kez daha komut girmemi istedi, bende tekrar başlattım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı