FX6300, GTX770'e darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
Daha fazla yazmayacağım arkadaşlar, burası bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çoluk çocukla dolmuş, bilgisayrcı kullanıyor yapmaz nasıl bir argümandır. Neyse alacak arkadaşlar karar verip değerlendirsinler.

Bana mı dedin :) Ben de kullandım. Bana çocuk mu diyorsun yaşını söyle ? Sen Türkçe'yi öğren de gel bakalım yaşım 14 Çocuk değilim senden büyük olduğuma eminim. FX 4300 Bile darboğaz yapmaz sen darboğazın ne olduğunu biliyor musun ? Bence bilmiyorsun.

Geçen kafeci Mahmut abi inanmazsın Pentium III 866'ya Titan bağladı, işlemci almaya gerek yokmuş, adım Baran, yaşım 14, arkadaşlarım bana Anştayn diyor.

Zaten Intel bu kadar işlemciyii boşuna çıkarıyor, insanlar da salak boşuna alıyor, çıkarın depodan pentiumları bağlayın Titanları,

İyi eğlence çıktı, burayı çoluk çocuk basmış, bağlasan durulmaz, ama para harcıyacakları hataya düşmekten kurtardık iyi oldu.

@soul calibur Ne diyorsun olum sen :D Ben koyu İntel fanboyu'yum sorun mu var gerekirse LN2 Soğutma ile voltajın dibine vurur Pentium'a da Titan bağlarız sorun yok :) Gitmek istiyorsan git seninle bilgi yarıştıracak değilim sizin Mahmut bakkalmış :) Bizim bilgisayarcı benim kuzenim ve Mekatronik okuyor Recep Baltaş gibi adam. Sen Pentium'u nereden çıkardın dostum ? Bebe şebe ya! Doğru biz salağız tek akıllı sensin evet sen bir "Aynştayn'sın" Hadi yürü yat uyu saat 9 olacak.

Geçen kafeci Mahmut abi inanmazsın Pentium III 866'ya Titan bağladı, işlemci almaya gerek yokmuş, adım Baran, yaşım 14, arkadaşlarım bana Anştayn diyor.

Zaten Intel bu kadar işlemciyii boşuna çıkarıyor, insanlar da salak boşuna alıyor, çıkarın depodan pentiumları bağlayın Titanları,

İyi eğlence çıktı, burayı çoluk çocuk basmış, bağlasan durulmaz, ama para harcıyacakları hataya düşmekten kurtardık iyi oldu.
Sen burda harcanıyorsun bence. O süper zekanı(!) daha yüksek seviyeli forumlarda kullan. Biz burda çocuğuz zaten. Kendine iyi bak Einstein.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı