G29 için bedava oyun önerisi

iefeyasar

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar Logitech G29 için oyun önerebilir misiniz acaba? Bedava olmalı çünkü son 10 günde falan 3 oyun aldım daha uzun süre alamam.

PS4 için veya şu sistemde çalışabilecek bir oyun lazım:
Ekran kartı: GeForce GT740M | işlemci i5 4200M | RAM: 8 GB | SSD:WD 120 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB okuma 465 MB yazma.

ets 2 ve crew 2 var.

Son düzenleme:
RaceRoom Racing Experience (arabalar ve pistlerin bir çoğu paralı),
High Octane Drift,
Copa Petrobras de Marcas,
Trackmania Nations Forever ya da Remake,
Live for Speed (lisanslar paralı),
Forza Motorsport 6: Apex (ekran kartı yüzünden açmayabilir).

RaceRoom Racing Experience (arabalar ve pistlerin bir çoğu paralı),
High Octane Drift,
Copa Petrobras de Marcas,
Trackmania Nations Forever ya da Remake,
Live for Speed (lisanslar paralı),
Forza Motorsport 6: Apex (ekran kartı yüzünden açmayabilir).
Teşekkürler hocam dediklerinize bakacağım lfs de lisanssız mod kurabilir miyim?

Teşekkürler hocam dediklerinize bakacağım lfs de lisanssız mod kurabilir miyim?
Tamamen kullandığınız versiyona, güncellemelere ve indireceğiniz modlara bağlı. Ayrıca bazı modlar lisans üzerine kurulu olduğu için lisans gerekebilir. Önceki sürümlerde modlar daha kolay yapılıyordu. Fakat Live for Speed'e ara sıra gelen güncellemelerle beraber önceki modlarla uyumsuzluk olabiliyor. Örneğin Live for Speed'in varsayılan araçlarıyla benim kurduğum Honda Civic oyunda birbirine girmişti ve bug oluşmuştu.

Tamamen kullandığınız versiyona, güncellemelere ve indireceğiniz modlara bağlı. Ayrıca bazı modlar lisans üzerine kurulu olduğu için lisans gerekebilir. Önceki sürümlerde modlar daha kolay yapılıyordu. Fakat Live for Speed'e ara sıra gelen güncellemelerle beraber önceki modlarla uyumsuzluk olabiliyor. Örneğin Live for Speed'in varsayılan araçlarıyla benim kurduğum Honda Civic oyunda birbirine girmişti ve bug oluşmuştu.
Tamam hocam ets deki gibi yani.
Tamam hocam ets deki gibi yani.
Konuyu öne çıkarınca yeni yazmışım gibi oldu 🙃

Geri
Yukarı