Gainer mi Whey mi?

Oceanın hammaddesi belli değil ne içtiğini nereden bileceksin? HIQ'in yanına yaklaşamaz HIQ hammaddeyi Avrupa'nın en büyük üreticilerinden biri olan milk specialtiestan alıyor, whey kilo verdirir yazmışsınız yanlış görmüşüm orayı, whey ne kilo aldırır ne de verdirir günlük protein alımınızı tamamlamanıza yardımcı olur.
Eğer iyi beslenirse ve proteini de tamamlarsa kas büyüdükçe doğal olarak kilo da alır.

Bütçe sıkıntım yok diyorsunuz, gidip supplement alıyorsunuz. Bütçe sıkıntınız yoksa, beslenmeye ayıracaksınız o bütçeyi.

Hocam whey aldim da bisküvilisinin tadi çok kötü geldi. 400 ML suya 2 ölçek attim. Acaba sütle daha mi iyi olur?
400 ml suya neden 2 ölçek Whey attın? Bunun servisi tek ölçektir. 2 servis içmek istiyorsan bile, antrenmandan önce ve sonra olarak yapmalısın. Tek seferde 2 ölçek içilmez.

Bütçe sıkıntım yok diyorsunuz, gidip supplement alıyorsunuz. Bütçe sıkıntınız yoksa, beslenmeye ayıracaksınız o bütçeyi.

400 ml suya neden 2 ölçek Whey attın? Bunun servisi tek ölçektir. 2 servis içmek istiyorsan bile, antrenmandan önce ve sonra olarak yapmalısın. Tek seferde 2 ölçek içilmez.
Genelde kahvaltıdan önce ve spordan sonra tercih edilir.

Geri
Yukarı