SSN %100 Whey protein mi yoksa supplementler Whey protein mi?

Fiolex

Centipat
Arkadaşlar protein oceandan lansımana özel whey protein aldım fakat kalitesi beklediğimden düşük çıktı farklı bir marka almayı planlıyorum piyasada ucuz olarak nitelendirebileceğim Ssn'le supplementler'lerin kendi protein tozunu buldum fiyat ölçek bazını falan aşağıya yazıyorum.

SSN %100 Whey Protein

1 Porsiyon 9,2 TL
1 Ölçek 30 G
Kalori 112
Protein 23 G
Yağ <1 G
Karbonhidrat 4,70 G
Şeker 2 G

Supplementler

1 Porsiyon 12,2 TL
1 Ölçek 30,4 G
Kalori 118
Yağ 2,2 G
Doymuş Yağ 0,8 G
Karbonhidrat 1.6 G
Şeker 1.4 G

İkisinin arasında fiyat farkı var ve kalite farkı da, eğer bütçeniz düşükse SSN değilse Supplementler öneririm. (Supplementler alacaksanız kurabiye aromasını almayın)

İkisinin arasında fiyat farkı var ve kalite farkı da, eğer bütçeniz düşükse ssn değilse supplementler öneririm. (supplementler alacaksanız kurabiye aromasını almayın)

Hocam niye öyle dediniz şimdi ya kurabiye aromasını çok merak etmiştim ve alırsam kurabiye alacaktım tadı falan mı kötü niye böyle bir not yazma gereğinde bulundunuz?

Hocam niye öyle dediniz şimdi ya kurabiye aromasını çok merak etmiştim ve alırsam kurabiye alacaktım tadı falan mı kötü niye böyle bir not yazma gereğinde bulundunuz?
Ben kurabiye aldım, şahsen kesinlikle önermiyorum. Tadı, karışımı, köpürmesi her şeyi kötü. Çikolatalı aroamsı çok iyi ama.

Supplementler tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı