Galaxy A5(2016) vs 5S vs G3?

Metafractal

Kilopat
Makaleler
29
Yer
Türkiye
Merhaba dostlar, iyi akşamlar ilk öncelikle. Yakın bir zamanda akıllı telefon alacağım. Aklımda Samsung Galaxy A5(2016), LG G3, ve son olarak iPhone 5S var. 5S'de tereddüt ediyorum Apple satışını durdurduğunu açıkladı. Birde ekranı küçük gelir alışamam diye korkuyorum. Eskidi diyorlar birde. G3'e gelince, yorumları bir göz gezdirdim herkes aşırı ısınmasından şikayetçi. Ekrandan dolayı aşırı yük bindirip ısınınca kasa mikrofon kenarından çatlıyormuş. Ve gelelim A5 2016 varsiyonuna. Bugün elimde inceleme şansı buldum. Kasası gerçekten mükemmel. Ekranı da bir o kadar. Ama hani güncelleme konusunda tırsmıyorum değil. Samsung bir güncelleme verir bir daha da arkasında durmaz gibi geliyor bana. S3'ten biliyorum bunu. Anlaşıldığı üzere ikilemde kaldım arkadaşlar, benim isteğim internette gezerken, sosyal medyayı kullanırken herhangi bir takılma yapmasın aşırı ısınmasın, ekranı güzel olsun. Ve şarjıda çabuk bitmesin. Sizin tavsiyeniz nelerdir arkadaşlar? Mümkünse nedenini de açıklayın modeli söyleyip.

İyi forumlar dilerim.

LG G4 veya Note 4 alabilirsin. İkiside amiral gemisi cihaz ve güncelleme konusunda seni yarı yolda bırakmazlar. Gerçi Android cihazlar 2 yıl güncelleme aldıktan sonra destek kesiliyor.

LG G4 veya Note 4 alabilirsin. İkiside amiral gemisi cihaz ve güncelleme konusunda seni yarı yolda bırakmazlar. Gerçi Android cihazlar 2 yıl güncelleme aldıktan sonra destek kesiliyor.
LG G4'ün şarj performansı da iyi değil diyorlar. Onun dışında ben de isterim almayı G4 ü sadece ekranı için bile.. Ama A5 2016 daha premium geldi bana. Duruma göre Note4 de alabilirim daha fazla tavsiye bekliyorum..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı