Galaxy Ace 5830i Recovery Mod Sorunu

ne yapmalıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    3

lazz_berkk

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum için CWM indirdim. Recovery modda görmedi cwm'yi. Yanlışlıkla ice cream ROM'una tıkladım. Daha sonra çıkan yerde galiba reboot now dedim. Telefonu açmaya çalıştım ama Galaxy Ace 5830i yazıyo orada takılıyor ilerlemiyor. Recovery mod açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Home + power + volume down (yani ses kısma) ile alınır download moda.
Recovery moda ise home + power + volume up (yani ses açma) tuşları ile alınır.

Home+power+volume up tuşlarına bastım. Samsung yazısından başka tepki vermedi telefon. Power tuşuna basıyorum kapanmıyor da bataryayı çıkartıyorum anca öyle kapanıyor.

Paniğe gerek yok, recovery modda cwm nasıl görmüyor onu anlamadım. Neyse şunları yap bakalım: Bataryayı çıkar, 5 dakika bekledikten sonra takar takmaz recovery moduna geçiş yapmaya çalış cwm menüsüne yani. Eğer hızlı olmazsan bataryayı taktığında telefon otomatik açılır yine takılır ama tekrar denersin. CWM menüsüne girdikten sonra wipe cache\dalvik işlemlerini yap. Mounts and storage kısmına gir, format/system yap. Daha sonra doğru romu flashla. Ne olduğunuda yaz buraya. (İşlem bittiğinde)

Home + power + volume down ile Download Moda gel telefonu pcye bağla odin ile telefonun orjinal sürümünü kur. Uğraşmana gerek yok servisle falan.

dostum odinle dowload moddan stock romunu kur
download moda girmek için ses kısma , ses açma , güç tuşuna basılı tutmalısın
bu sadece galaxy ace de olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı