Galaxy S3 I900 Android 4.1.2 şebeke sorunu

Gamers_Xion

Decapat
Daha fazla  
Saygıdeğer hocalarım hepinize iyi forumlar.
Direkt konuya giriyorum.
Yedekte bulunan Galaxy S3 I900 cihazımda Android 4.3.3 mevcut lakin cihaz bu sürümde çok kasıyor.
Ben ise orijinal ROM'u (Android 4.1.2 ) kurmak istiyorum fakat bu sürümde şebeke sorunu bulunuyor.
Android 4.1.2 sürümünde şebeke sorununu nasıl çözebilirim?
( Custom ROM önermeyin pil konusunda en iyi performansı stock ROM sağlıyor. )

Teşekkür ederim 😃

İyi sosyaller!

Saygıdeğer hocalarım hepinize iyi forumlar.
Direkt konuya giriyorum.
Yedekte bulunan Galaxy S3 I900 cihazımda Android 4.3.3 mevcut lakin cihaz bu sürümde çok kasıyor.
Ben ise orijinal ROM'u (Android 4.1.2 ) kurmak istiyorum fakat bu sürümde şebeke sorunu bulunuyor.
Android 4.1.2 sürümünde şebeke sorununu nasıl çözebilirim?
( Custom ROM önermeyin pil konusunda en iyi performansı stock ROM sağlıyor. )

Teşekkür ederim 😃

İyi sosyaller!

Elimde ki S3 hem yan sanayi ekran yüzünden hem de port arızası yüzünden artık işlev görmüyor. Port ROM yapmakla uğraşmak güzel olabilirdi. Kesin teknik terimleri bilmiyorum ama şunu bir deneyin derim. TWRP ile 4.3.3 ROM'undan efs yedeği alın. Sonra 4.1.2 kurup TWRP ile bu efs yedeğini flashlayın. Kesin sonuç ne olur bilmiyorum ama çözme ihtimali var.

Elimde ki S3 hem yan sanayi ekran yüzünden hem de port arızası yüzünden artık işlev görmüyor. Port ROM yapmakla uğraşmak güzel olabilirdi. Kesin teknik terimleri bilmiyorum ama şunu bir deneyin derim. TWRP ile 4.3.3 ROM'undan efs yedeği alın. Sonra 4.1.2 kurup TWRP ile bu efs yedeğini flashlayın. Kesin sonuç ne olur bilmiyorum ama çözme ihtimali var.

Hocam 4.1.2 sürümünde IMEI numarası gitmiyor lakin şebeke pasif kalıyor..
Ne birisini arayabiliyorsunuz, ne de birisi aradığında çağrı düşüyor 😕
Başka önerebileceğiniz yöntem var mıdır acaba?

Hocam 4.1.2 sürümünde IMEI numarası gitmiyor lakin şebeke pasif kalıyor..
Ne birisini arayabiliyorsunuz, ne de birisi aradığında çağrı düşüyor 😕
Başka önerebileceğiniz yöntem var mıdır acaba?
Yazılımda bug var demek ki.
Başka bir 4.1.2 temin et.

Batarya dostu bir kernel bul, CM11 yükle. Stock ROM'da ne buluyorsunuz anlamıyorum.

Yazılımda bug var demek ki.
Başka bir 4.1.2 temin et.

Batarya dostu bir kernel bul, CM11 yükle. Stock ROM'da ne buluyorsunuz anlamıyorum.

Hocam siz bir de bana sorun.
Abartısız söylüyorum Galaxy S3 için bütün Custom ROM'ları denedim lakin pil yönünden beni sadece stock ROM üzmüyor..
Kernel araştırdım lakin hiçbirine güvenip sisteme kurmadım.
Galaxy S3 için 4.1.2 stock ROM link verirseniz çok sevinirim :)

Hocam siz bir de bana sorun.
Abartısız söylüyorum Galaxy S3 için bütün Custom ROM'ları denedim lakin pil yönünden beni sadece stock ROM üzmüyor..
Kernel araştırdım lakin hiçbirine güvenip sisteme kurmadım.
Galaxy S3 için 4.1.2 stock ROM link verirseniz çok sevinirim :)
Bende link yok. Google'da dolu dolu.
4-5 sene önce CM11 kurup kuzenime vermiştim. O da babasına verdi, eniştem hala kullanır ben bir sorun yaşadığını duymadım, kaç yıllık telefon. Yaptığım gibi duruyor hala, sadece CM11 yüklemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı