Galaxy S7 Edge vs iPhone 7

onurkurklu0

Hectopat
Daha fazla  
İki telefon arasında kaldım. iPhone hem arayüzü, uzun kullanımı (seneler geçse de eskimemesi) müşteri hizmetleri beni kendine çekiyor. Samsung'da bataryası kamerası tasarımı kendine çekiyor. Bu telefonlardan birini alıcam ve beni 4 sene götürmesi lazım siz olsanız hangisi seçerdiniz ?

Not: iPhone arayüzü beni çok etkiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone sizi cezbediyorsa onu alın ama bilin ki teknik servisi sandığınız kadar iyi değil son zamanlarda kendilerini bozdular. Seneler geçse de eskimeme gibi bir durum da yok temiz kullanan kişi her türlü kullanıyor.

4 sene götürmesi kullanıma bağlı. S7 Edge'i düzgün kullanan da 4 yıl götürür, aynı şekilde iPhone 7'yi de. Ben olsam S7 Edge alırdım. Batarya, ekran, kamera ve tasarım olarak daha çok cezbediyor. Performans olarak da tabii ki iPhone 7 önde. Bu S7 Edge güçsüz demek değil. Performans olarak hala çok güçlü ve yeterli. Kişisel zevkiniz ön planda olacak. Her iki telefon da üzmez.

İki telefon arasında kaldım. iPhone hem arayüzü, uzun kullanımı (seneler geçse de eskimemesi) müşteri hizmetleri beni kendine çekiyor. Samsung'da bataryası kamerası tasarımı kendine çekiyor. Bu telefonlardan birini alıcam ve beni 4 sene götürmesi lazım siz olsanız hangisi seçerdiniz ?

Not: iPhone arayüzü beni çok etkiliyor.
Abi arayüzün nesi etkiler allahaşkına. Bence kesinlikle S7 Edge almalısın çünkü S7 Edge tasarım, donanım, ekran, pil ve kamera açısından daha üstündür. Ayrıca arayüzü de Iphone 7 kadar iyi bir arayüzdür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı