S7 Edge vs iPhone 7

ysfcn0011

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zaman içinde hat üzerine telefon alacağım. S7 Edge ve iPhone 7 arasinda kaldım. İkisinin de fiyatı 3200 TL. Tarafsız bi şekilde bana hangisini seçmem gerektiğini söyler misiniz?
NOT: Hat üstüne telefon alınır mı demeyin lütfen, nakit paramiz yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 Edge'nin Rakibi iPhone 7 Plus'tır. Fakat bu iş biraz iOS'mu Android'mi sevdiğinize bakar. iPhone 7 alsanızda pişman olmazsınız. Ben olsam iPhone sevidiğim için iPhone 7 tercih ederdim.

Iphone 7 ve S7 kıyaslamak nedir arkadaş yav. Android de kullandım şu an Apple kullanıyorum. Apple'ın stabilitesini Android de bulamayabilirsin. Bir ikinci olarak da Apple kararını verirsen o kadar para dökmene gerek yok 7 ye. 6s ile özellikleri hemen hemen aynı sadece orta tuş farkı var o kadar para verme derim 7'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iphone 7 ve S7 kıyaslamak nedir arkadaş yav. Android de kullandım şu an Apple kullanıyorum. Apple ın stabilitesini Android de bulamayabilirsin. Bir ikinci olarak da Apple kararını verirsen o kadar para dökmene gerek yok 7 ye. 6s ile özellikleri hemen hemen aynı sadece orta tuş farkı var o kadar para verme derim 7 ye.
S7 edge ekran, batarya, kamera yönünden iPhone 7'den üstün. Stabilite konusuna gelirsek Touchwiz eskisi gibi değil. İos işletim sisteminin stabil olma sebebi çok sade ve kişiselleştirilemez olması.

Bir kullanıcı olarak bence stabilite daima ön planda olmalı ayrıca Androidde yapıp da IOS tarafında yapamayacağınız şey yok denecek kadar az. Rom atma durumdan vs den bahsetmiyorum kullanım olarak söyledim.

İki cihaz da güzel ama işlemci tarafında iPhone 7 daha iyi ama s7 edge de süper çalışan bir cihaz ve iOS kısıtlı bir cihaz çok birşey yapamayacaksanız iPhone 7 öneririm eğer bilgisayar sistemi gibi istiyorsanız istediğinizi yapmak istiyorsanız s7 edge alın derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı