Game Booster GB-2428ff alınır mı?

Bütçe
5000
Ben de bugün alıyorum monitörü artık. Sadece 240 Hz mi alsam 165 mi diye arada kaldım şimdi de. Bu kadar para vermeye değer mi emin olamadım. Almışken de en iyisini alayım istiyorum.

Aradaki farkı anlatmak soyut bir örnek olur. Tavsiyem gidip görüp test etmen. Arada fark var. Eğer bütçe sizi zorlamıyorsa 240Hz (sisteminde bu FPS'leri karşılıyorsa) daha iyi bir seçim olur.

Masaüstü bilgisayar topladım kardesime bu monitör itopyada 4200 TL çok fazla önyargılı aldım ama bendeki Asus tuf 280hz monitörden ufak tefek farklar hariç fark yok 1 tane ölü pixel bulamadım zaten ölü pixel garantili 1 tane bile olsa değişim yapıyorlar ghosting testindende çok başarılı bir sonuç aldım o kadar dusuk ki fark edemezsin anca monitörün dibine girip dikkatlice bakman lazim. Kardeşim 1 haftadır kullaniyor ileride ne olur bilmem ama malzeme kalitesi dedikleri kadar kötü değil.. evet 0.5 MS 1ms vs. Bunlar ve süper IPS falan şov tamamen topladigim bilgisayarda kardeşim (valorant icin) en düşük 400 fps alıyor 400 fpste bile 2.5 MS falan 500 ve üzerinde ancak 2 ve altına düşüyor 600 fps i ve üstünü görünce 1.2 1.3 MS e dusuyor. Mprt kapalı çünkü açıkken parlaklık yarıya düşüyor diye açmıyor kardeşim. Ben monitörün parasını köküne kadar hak ettiğini düşünüyorum menüsü vs bayağı kapsamlı ve güzel renkleri ayrı ayrı tonuna kadar ayarlayabiliyorsunuz falan sonuç olarak alınır bence ha garantisi nasıldır bilmem ama ben itopyadan aldığım için oraya guvenerek aldım sonuçta oraya göndereceğim bir şey olursa veya ileride arıza çıkarır mı bilmiyorum ama bir malzemeye 5 bin lira veriyorsam 2 yıl götürmesi yeterli benim için 2 yıldan sonra garanti bitiminden sonra yani isterse yansın o verilen paranın hakkını verip emekliye ayrılmış oluyor. İyi forumlar

Masaüstü bilgisayar topladım kardesime bu monitör İtopya'da 4200 TL çok fazla ön yargılı aldım ama bendeki ASUS TUF 280Hz monitörden ufak tefek farklar hariç fark yok 1 tane ölü pixel bulamadım zaten ölü pixel garantili 1 tane bile olsa değişim yapıyorlar ghosting testindende çok başarılı bir sonuç aldım o kadar dusuk ki fark edemezsin anca monitörün dibine girip dikkatlice bakman lazim. Kardeşim 1 haftadır kullaniyor ileride ne olur bilmem ama malzeme kalitesi dedikleri kadar kötü değil. Evet 0.5 ms 1ms vs. bunlar ve süper IPS falan şov tamamen topladigim bilgisayarda kardeşim (Valorant icin) en düşük 400 FPS alıyor 400 FPS'te bile 2.5 ms falan 500 ve üzerinde ancak 2 ve altına düşüyor 600 FPS'i ve üstünü görünce 1.2 1.3 ms e dusuyor. MPRT kapalı çünkü açıkken parlaklık yarıya düşüyor diye açmıyor kardeşim. Ben monitörün parasını köküne kadar hak ettiğini düşünüyorum menüsü vs bayağı kapsamlı ve güzel renkleri ayrı ayrı tonuna kadar ayarlayabiliyorsunuz falan sonuç olarak alınır bence ha garantisi nasıldır bilmem ama ben İtopya'dan aldığım için oraya guvenerek aldım sonuçta oraya göndereceğim bir şey olursa veya ileride arıza çıkarır mı bilmiyorum ama bir malzemeye 5 bin lira veriyorsam 2 yıl götürmesi yeterli benim için 2 yıldan sonra garanti bitiminden sonra yani isterse yansın o verilen paranın hakkını verip emekliye ayrılmış oluyor. İyi sosyaller.

Kalitede Hz ve tepkime süresi kadar önemli. Sırf bu yüzden önermeniz saçma olmuş.

Kalitede Hz ve tepkime süresi kadar önemli. Sırf bu yüzden önermeniz saçma olmuş.
Dışının kalitesi beni ilgilendirmiyor dostum ben panel kalitesine baktım ona göre yorum yaptım. Kullanılan teknoloji ve panelde gayet fiyatına göre uygun dediğim gibi kardeşime aldım ben 14 yaşında çocuk e sporcu veya profesyonel oyuncu değil ki bu monitör gerçek anlamda beni şaşırttı çünkü fiyatına göre panel kalitesi gerçekten inanılmaz derecede iyi. Ben tecrübe paylaştım ve tecrübeye dayalı soruna cevap verdim alınır mı demişsin alınır parasını hak ediyor dedim :) boş insan, düz oyuncu değilim dostum emin ol hatta ben oyuncu bile değilim bu ve buna benzer adı sanı yeni duyulan markalarin bir çok ürününü alıp vidasina kadar inceledim

Dışının kalitesi beni ilgilendirmiyor dostum ben panel kalitesine baktım ona göre yorum yaptım. Kullanılan teknoloji ve panelde gayet fiyatına göre uygun dediğim gibi kardeşime aldım ben 14 yaşında çocuk e sporcu veya profesyonel oyuncu değil ki bu monitör gerçek anlamda beni şaşırttı çünkü fiyatına göre panel kalitesi gerçekten inanılmaz derecede iyi. Ben tecrübe paylaştım ve tecrübeye dayalı soruna cevap verdim alınır mı? Demişsin alınır parasını hak ediyor dedim :) boş insan, düz oyuncu değilim dostum emin ol hatta ben oyuncu bile değilim bu ve buna benzer adı sanı yeni duyulan markalarin birçok ürününü alıp vidasina kadar inceledim.

Hocam panel kalitesi diyicektim bende ghost screen veya ölü piksel yapmazsa parlaklığı iyiyse ehhh kaliteli denilebilir.

Denemek için aldım ben de, ayağı hariç güzel. :D Malzeme kalitesi olarak falanda güzel, excalibur 200hz almıştım yine denemeye onda kalitesizlik hissediliyordu dokununca, bunda hissiyat güzel asus rog pg278qr normalde kullandığım monitor, 2k monitorden sonra 1080p kötü geliyor 24" olsada ama 280hz farkı hissediliyor gerçekten. Ölü piksel, ghosting vs hiç bir sorun yok. ips glow dedikleri şeyde sağ altta hafif var ama normal çoğu ips monitorde var rahatsız etmiyor normal kullanırken anlaşılmıyor zaten. Gsync'de sorunsuz çalışıyor 4070ti ile. Diğer monitorde fps falan sınırlıyordum gsync modülü olduğu halde yırtılma olmasın diye bunda hz'den dolayı ona falanda ihtiyaç olmadı.

Dosya Ekleri

• 20230405_124749.jpg
    20230405_124749.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 268
Denemek için aldım ben de, ayağı hariç güzel. :D malzeme kalitesi olarak falanda güzel, Excalibur 200Hz almıştım yine denemeye onda kalitesizlik hissediliyordu dokununca, bunda hissiyat güzel ASUS ROG PG278QR normalde kullandığım monitor, 2K monitorden sonra 1080p kötü geliyor 24" olsa da ama 280Hz farkı hissediliyor gerçekten. Ölü piksel, ghosting vs hiçbir sorun yok. IPS glow dedikleri şeyde sağ altta hafif var ama normal çoğu IPS monitorde var rahatsız etmiyor normal kullanırken anlaşılmıyor zaten. G-Sync'de sorunsuz çalışıyor 4070 Ti ile. Diğer monitorde FPS falan sınırlıyordum G-Sync modülü olduğu halde yırtılma olmasın diye bunda Hz'den dolayı ona falanda ihtiyaç olmadı.

Hocam hala memnun musunuz yoksa bu fiyata AOC 240 Hz VA panelli modelerini almakmı daha mantıklı olur.

Hocam hala memnun musunuz yoksa bu fiyata AOC 240 Hz VA panelli modelerini almakmı daha mantıklı olur.
Hocam ben sattım sadece cs go için kullanıyordum gayet memnundum, fiyat artmış şimdi ama bi şey diyemiyorum aocda va smearing falan var mı iyi araştırmak lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı