Game Booster Infinity 360 Black Edition ARGB 360 mm

Daha fazla  
Ve bilgisayar çalışırken ek sıvı soğutmanın titreşimli bir ses yaydığını fark ettim genelde hızlı çalıştığında daha belirgin oluyor kasayı masaya koyduğumda titrediğini hissedebiliyorum öyle gürültülü bir ses değil ama sıvı soğutmadan geldiğine eminim
Normal bir şey mi yoksa bir anormallik mi var ona göre garantiye göndereceğim.

Yeterli derece de soğutabilir zaten 360mm ama parça kalitesi dandik ve böyle sorunlara yol açabiliyor. Hatta sıvı sızdırma olasılıkları daha yüksek bunların ve sıvı sızdırmanın tehlikesinden bahsetmeme gerek yok galiba. Bence yenisini alın. Yeni ürün gönderseler bile, ben bu riske girmenizi önermem ve yeni gelecek ürününde sorun çıkarma olasılığı yüksek olacaktır. İşlemciniz nedir?

Yeterli derece de soğutabilir zaten 360mm ama parça kalitesi dandik ve böyle sorunlara yol açabiliyor. Hatta sıvı sızdırma olasılıkları daha yüksek bunların ve sıvı sızdırmanın tehlikesinden bahsetmeme gerek yok galiba. Bence yenisini alın. Yeni ürün gönderseler bile, ben bu riske girmenizi önermem ve yeni gelecek ürününde sorun çıkarma olasılığı yüksek olacaktır. İşlemciniz nedir?

AMD Ryzen 7 5800X evet güzelde biraz araştırdım hesaplı olarak bunu buldum kalitesinde fena değildi Xigmatek'le aynı hemen hemen fakat videolarda böyle bir sikintisi yoktu bana denk geldi yeni alacak bir durumum yok Sinerji'den almıştım bakalım garantiya yollayıp sonuca bakacağım.

OC ile alakanız yoksa, bu yeterli. Normalde buna bile ihtiyaç yok ama yayın ile uğraştığınız için bunu öneriyorum.

Teşekkür ederim. İlgimi çeken bu sıvı soğutmada RGB borulardı fakat böyle bir sorunla karşılaştım eğer değiştirdikten sonra bir sıkıntı olmazsa öyle devam ederim ama bunu kullanmayı düşünürüm teşekkür ederim.

OC ile alakanız yoksa, bu yeterli. Normalde buna bile ihtiyaç yok ama yayın ile uğraştığınız için bunu öneriyorum.

İleride işlemci değiştirmeyi düşündüğüm için bu soğutmayı almıştım yani işlemci sabit kalmayacak ekran kartı da tabii o sebeple böyle bir ayarlama yapmıştım kendim kendimce.

ARGB olanı da var ama daha pahalı. En kaliteli hava soğutmalardandır. Birçok sıvı soğutmadan üstün performans gösterir.

Geri
Yukarı