Çözüldü Game + kartımı sildiğim halde para çekmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

416274

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Ben aldığım günden itibaren kartımı sildiydim, gözükmüyordu. Bugün tekrar abonelik başlatmış ve para iadesi almam mümkün mü? Çünkü paketi iptal ettikten sonra kart bilgilerim kayboldu.

Çözüm
Hocam hiç oturum başlatmadıysanız iade edebiliyorsunuz diye biliyorum. Daha öncesinde iade için mail gönderdiğimde aldığım yanıt ektedir.

1689599149303.png

[email protected] adresine hiç kullanmadıysanız eğer para iadeniz için başvurabilirsiniz.​

Hocam hiç oturum başlatmadıysanız iade edebiliyorsunuz diye biliyorum. Daha öncesinde iade için mail gönderdiğimde aldığım yanıt ektedir.

Eki Görüntüle 1865391

[email protected] adresine hiç kullanmadıysanız eğer para iadeniz için başvurabilirsiniz.​

Öncelikle hocam cevabınız için teşekkür ediyorum. Evet yaklaşık 8-9 gündür kullanmıyorum ve paket bugün yenilenmiş.

Öncelikle hocam cevabınız için teşekkür ediyorum. Evet yaklaşık 8-9 gündür kullanmıyorum ve paket bugün yenilenmiş.
Hocam gönderdiğim mail adresinize Geforce Now hesabınızın bağlı olduğu Game+ üzerindeki mailden mail atın, konuyu güzelcene özetleyin paranızın iade edileceğini düşünmekteyim. Bizi de bilgilendirmeyi unutmayın.

Hocam gönderdiğim mail adresinize GeForce NOW hesabınızın bağlı olduğu GAME+ üzerindeki mailden mail atın, konuyu güzelcene özetleyin paranızın iade edileceğini düşünmekteyim. Bizi de bilgilendirmeyi unutmayın.

Basit bir şekilde olayı anlattım ve konuyu açmadan önce mail attıydım. Sadece bilgi edinmek amacıyla konuyu açtım. Evet kullandığım GAME+ hesabı ile aynı mailden attım.

Hocam gönderdiğim mail adresinize GeForce NOW hesabınızın bağlı olduğu GAME+ üzerindeki mailden mail atın, konuyu güzelcene özetleyin paranızın iade edileceğini düşünmekteyim. Bizi de bilgilendirmeyi unutmayın.

Hocam gerekli bilgileri verdiğim gibi iadeyi vereceklermiş.

Son düzenleme:
Basit bir şekilde olayı anlattım ve konuyu açmadan önce mail attıydım. Sadece bilgi edinmek amacıyla konuyu açtım. Evet kullandığım GAME+ hesabı ile aynı mailden attım.

Hocam gerekli bilgileri verdiğim gibi iadeyi vereceklermiş.
Tamamdır hocam, teşekkür ederiz.
Dediğim gibi o zaman açmadığınız, oynamadığınız sürece iade edebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı