Game Pass League of Legends fırsatından yararlanılmıyor

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımda Game Pass, Riot Games ve League of Legends'i görmüyor. Dizüstü bilgisayarımda denediğimde Xbox uygulamasına girince oraya direk League of Legends geliyor bilgisayarımda varolduğu için fakat masaüstü bilgisayarımda şu şekilde yükle çıkıyor.

1671024900342.png

Yükleye basarsam ise bu şekilde bir uyarı çıkıyor.

1671025074180.png

Riot Client yüklemeniz gerekli diyor ve Microsoft Store'u açıp Riot Client'in indirme sayfasını açıyordu fakat indirme başlamayıp hata veriyordu. Şu anda basınca hiçbir tepki de vermiyor Store'u açmıyor yani. Zaten benim bilgisayarımda olmasına rağmen neden görmüyor bu program? Laptopta görüyor masaüstünde görmüyor aynı hesap olmasına rağmen ilginç.
Game Pass'im var fakat bu oyuna kullanamıyorum anlayacağınız. Microsoft'un resmi forumunda sorduğumda hiçbir cevap alamadım. Bilgisi olan var mı?

Benim bildigim kadariyla Xbox uygulamasinda gözükmesine gerek yok hesaplari bagladiysan birbirine GamePass üyeligin devam ettikce avantajlardan yararlaniyorsun. Clientde sag üste marketin oldugu yerde sari bir imge beliriyor hesapta eger aktifse.

Riot'un sitesinden bağlı hesaplara girdiğimde ise bu şekilde görünüyor.

1671025448844.png

Benim bildigim kadariyla Xbox uygulamasinda gözükmesine gerek yok hesaplari bagladiysan birbirine Game Pass üyeligin devam ettikce avantajlardan yararlaniyorsun. Client'de sag üste marketin oldugu yerde sari bir imge beliriyor hesapta eger aktifse.

Hala Hero'ların çoğu kapalı maalesef. Riot'un sitesinde attığım fotoğraftaki gibi görünmesine rağmen.

1671025508095.png

Aşağıda böyle bir uyarı veriyor bu arada Riot'un sitesinde. İlginçtir ki Game Pass'imi kullanıyorum ben anlamadım.

Riot desteği de çözüm bulamadı...
Xbox'la iletişim kurun diyorlar ben de bu siteden uğraşıyorum ama kimse bağlanmıyor ve 3 dakika sonra otomatik kapanıyor yazdığımda siliniyor.

Hocam şu konuyu bir incelermisiniz, sayfayı Türkçe yapın. Biraz aşşağıya gelin

Xbox Game Pass ile Valorant Ajanlarının ve LOL Şampiyonlarının kilidini açın​

Böyle bir başlık var, sizin gibi aynı şekilde oyuna girdiğinde şampiyonların açılmadığını yazmış ve sonra burdakileri yaparak açmış. Bir göz atın.

Hocam ilk adımdan gidiyor benimki. Çünkü Xbox uygulaması benim bilgisayarımda Valorant ve LoL oyunlarını görmüyor. Yok olarak sayıyor :( fotoğraftan göreceğiniz üzere.

1671106207410.png

1671106245066.png

Yükle diyor. Tıklayınca zaten tepki vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı