Gamebooster GB-2420CF vs Excalibur 23.8'' Curved

Önyargılı olunmasını tavsiye ederim yazdım. Önyargılı olun ve almayın. :D
Ön yargılı olunacak bir durum yok tonla şikayet var dediğin markalarla ilgili. Teknoloji şans işidir senin problem yaşadığın bir markanın sorunları 1000 kişide 1 görünüyorsa sıkıntı yoktur bence ama 1000 kişide 100 kişide varsa o sorun tabii ki de önyargılı yaklaşacağım ve almayacağım. Attığım monitör daha kaliteli paneli de ıps.

Şu anda 144Hz 1ms monitör kullanıyorum fakat monitörümü yükseltmek istiyorum 5000 TL bütçem var. Hangisini almamı önerirsiniz?
.

Zaten 144Hz kullandığımı belirtmiştim 144'ten 165e gecmeyi pek istemiyorum o kadar para odeyip sadece 20 Hz farkı alabilmek için o yüzden 200 veya 240 Hz dusunuyorum eger guzel bulursam bütçem 6bine de çıkabilir.

Zaten 144Hz kullandığımı belirtmiştim 144'ten 165e gecmeyi pek istemiyorum o kadar para odeyip sadece 20 Hz farkı alabilmek için o yüzden 200 veya 240 Hz dusunuyorum eger guzel bulursam bütçem 6bine de çıkabilir.

LENOVO 24,5" LEGION R25f-30 0,5Ms 280Hz FULL HD WLED MONİTÖR Fiyatı, Yorumları - Trendyol
bunu önerirmisiniz hocam

Ghosting ölü piksel mi demek. Bir de 144Hz'den 165Hz'ye geçilir mi?
Ölü piksel başka bir durum her monitörde olabilir sonradan da oluşabilir. Ghosting hayalet görüntü ekranı oynattığın zaman hedeflerin arkasında bir iz oluşur İPS panel monitörlerde bu durum çok azdır o yüzden VA yerine İPS panel önerilir hep. 144Hz ile 165Hz arasındaki farkı E-Sporcu değilsen fark etmen zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı