Gamepad bilgisayara nasıl bağlanır?

Darkwarice

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma orijinal Gamepad'i bağlıyorum fakat Bluetooth eşleşmesini yaptıktan sonra mavi ışık yanmıyor ve joy. CPL'e girince herhangi bir tuş çalışmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Hocam aygıt yöneticisine girin orada Sony kolunuza sağ tıklayın sürücüyü güncelleştir deyin bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyin sonra bilgisayarımda kullanılabilir sürücüleri bir listeden seç deyip Xbox 360'ı seçin.(pardon bu işe yaramayabilir PS4 kolu olduğunu fark etmedim)

Hocam aygıt yöneticisine girin orada Sony kolunuza sağ tıklayın sürücüyü güncelleştir deyin bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyin sonra bilgisayarımda kullanılabilir sürücüleri bir listeden seç deyip Xbox 360'ı seçin.(pardon bu işe yaramayabilir PS4 kolu olduğunu fark etmedim)
xbox ı bulamadım hocam

Merhaba, bilgisayarıma orijinal Gamepad'i bağlıyorum fakat Bluetooth eşleşmesini yaptıktan sonra mavi ışık yanmıyor ve joy. CPL'e girince herhangi bir tuş çalışmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Ayriyetten kolun şarjı olmayabilir , hocam DS4windows kurup deneyin sürücüleri wiegbem bus driver indirin, eşleştirin, yani bende replika dualshock4 v2 modeli var , kurulum ek programı açmadan bile orjinal kollar gibi titreşim ses vb bütün özelliklerle oynuyorum, programa gerek duymak sadece özel profil için geçerlidir, eğer böyle değilse mutlaka kolda sorun vardır

xbox ı bulamadım

Geri
Yukarı