Gamepad önerisi

Anladım. Peki Xbox Controller şarj etmesi kolay mı mesela PC üzerinden prizden veya kitten. Eğer bildiğiniz bir şarj kiti vb varsa önerebilirseniz çok memnun olurum

Hocam Xbox yerine buna bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, mesajı neden görmezden geliyorsunuz?

Anladım. Peki Xbox Controller şarj etmesi kolay mı mesela PC üzerinden prizden veya kitten. Eğer bildiğiniz bir şarj kiti vb varsa önerebilirseniz çok memnun olurum
Ben önceki linkte attığım şarj edilebilir pilleri kullanıyorum. 4 adet, 2sinin pili bitince pili biteni şarja takıyorum, diğerlerini kullanıyorum. Zaten 1 hafta rahat götürüyor 2 pil. Ek olarak bilgisayarda kablo ile oynarım dersen TYPE-C ile oynarsın. Kendi şarj kiti var sök-tak şeklinde bence gerek yok.

Hocam Xbox yerine buna bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, mesajı neden görmezden geliyorsunuz?

Kusura bakmayın diğer mesajlara cevap verirken es geçmişim yanlışlıkla. Öneriniz için sağ olun. Bu kola da bakacağım

Kusura bakmayın diğer mesajlara cevap verirken es geçmişim yanlışlıkla. Öneriniz için sağ olun. Bu kola da bakacağım
8BitDo, SSS tier iken Xbox 9. Nesil S tier.

Ki zaten 9. Nesile göre artıları çok var:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
Bluetooth dışında 2.4G desteğinin de ekstradan olması.

Ben önceki linkte attığım şarj edilebilir pilleri kullanıyorum. 4 adet, 2sinin pili bitince pili biteni şarja takıyorum, diğerlerini kullanıyorum. Zaten 1 hafta rahat götürüyor 2 pil. Ek olarak bilgisayarda kablo ile oynarım dersen Type-C ile oynarsın. Kendi şarj kiti var sök-tak şeklinde bence gerek yok.

Yanlış anlamayın bilgim olmadığı için gerçekten çok soru sordum kusura bakmayın. Fakat şarj edilebilir piller nasıl şarj ediliyor hiç denemediğim için hiç bilgim yok. Sizin de zamanınızı aldıysam eğer özür dilerim

8BitDo, SSS tier iken Xbox 9. Nesil S tier.

Ki zaten 9. Nesile göre artıları çok var:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
Bluetooth dışında 2.4G desteğinin de ekstradan olması.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim buna da bakacağım

Yanlış anlamayın bilgim olmadığı için gerçekten çok soru sordum kusura bakmayın. Fakat şarj edilebilir piller nasıl şarj ediliyor hiç denemediğim için hiç bilgim yok. Sizin de zamanınızı aldıysam eğer özür dilerim

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim buna da bakacağım
Gelen adaptöre pilleri takıp prize takıyorsunuz bu kadar.

Geri
Yukarı