Gamepower Medusa RGB alınır mı?

xMistwerra

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 3470 GTX 1050 ti 8gb ram 1600mhz
Kulaklık alacağım bütçe 1000TL öyle aman aman bir şey istemiyorum. LoL, BDO, Fortnite, CS, Valorant, GTA V oynuyorum.

Screenshot_20240429-185804.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık alacağım bütçe 1000TL öyle aman aman bir şey istemiyorum. LoL, BDO, Fortnite, CS, Valorant, GTA V oynuyorum.

Eki Görüntüle 2181842

1000 tlik kulaklıktan muazzam ses kalitesi bekleme.

Ikisinden birini tercih edin. H2002P olan daha iyi.

Arkadaşlar aman aman bir şey beklemiyorum zaten maksat RGB ve az da olsa kalite (1000TL'lik :D)
1000TL gecmeyecek şekilde lazım ve 1000TL altida olur şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2181842
Alınır, kendim 2 yıldır Gamepower MEI kullanıyorum. Ses kasmada f/p ürünü. Sitesinden sürücüsünü indirebilirsiniz. Kulaklığın öyle tadı çıkıyor.

2 yıldır kullanıyorum oyun içi ses kalitesi iyi değil. Bazen yanlış yerlerden algılıyorum sesi. Eski kulaklığımda böyle problem yoktu. Değiştirmeyi düşünüyorum zaten.
Arkadaşların dedikleri modele bak bence. 150-200 fazla ver adamakıllı bir şey al. Uzunca kullanırsın.

Ben de 2 sene önce kulaklık güzel gözüksün, RGB olsun falan diye düşünüyordum da şimdi tam tersi düşünüyorum. Kulaklık çok kötü gözükse de iyi ses versin yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı