Gamepower neden kötüleniyor?

daha sistemin yarısını toplamak istediğimde 45 bin tl gibi fiyat cıkıyor, nasıl oluyor bu

3050 yapmışsınız 4060ti eklediğinizde fiyattaki artışı görebilirsiniz, gözümden kaçmış
Hocam bilinçsizce sistem toplamışsınız. Parçaları tek tek özel olarak topladığınız için pahalıya denk gelmiş. Hazır kasa alsaydınız ucuza gelirdi. Her neyse. Almışsınız bir kere. Cihaz kötü değil azıcık tuzlu bir fiyata almışsınız. Kafaya takmayın derim. Burada fiyat karşılaştırmaya gerek yok çünkü almışsınız iş işten geçmiş.

Gamepower'a gelecek olursak noname çin malı ürünlere logo basıp satıyorlar. Adamların kalite standartı yok. Çoğu ekipmanı plastik kokuyor iç aksamları rezalet. O kadar hafif ekipmanları var ki ağır olsun diye içine demir plaka koyuyorlar. Hem sağlıksız hem de kalitesiz. Bizim millet de ucuz ne varsa hemen ona sarılıyor.

İncehesap'tan yaklaşık 45 bin TL'ye hazır sistem topladım fakat birçok yerde Gamepower ürünlerinin kötülendiğini gördüm.
PSU alınmaz tarzı konular oluşturulmuş yok patlar vs gibi. Ama kimse de patladığının kanıtını atmamış. Duyduklarına göre yorumlamışlar.
İncehesap'tan aldığım sistemin tek sevmediğim yanı, kasa Gamepower Horizon Gaming mesh kasa içerisine ML240L V2 sıvı soğutma kasanın üst kısmına RAM'lerden dolayı olmadığı için ön kısmına takıldı bu da RGB'lerin uyumsuz şekilde olduğu için vermiş olduğum 45 bin TL'lik sistemin bunu hak etmediğini düşünerek üzülüyorum.
Onun dışında sistemden gayet memnunum.

Almış olduğum sistem parçalarını aşağıya listeliyorum. Sizce parçaları iyi midir? İleride aldığım için pişman edecek, sıkıntı çıkaracak bir ürün var mı?

Almış olduğum sistem:

İşlemci.
1 X AMD Ryzen 5 7500F.
Anakart.
1 X MSI Pro B650M-P AMD.
Ekran kartı.
1 X MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16g OC.
Bellek.
1 X Patriot Viper Venom 32 GB.
SSD.
1 X XPG Gammix S70 Blade.
Kasa.
1 X Gamepower Horizon Gaming mesh panel 750W 80+
45K'ya 4070TI var... Cok saglam kazikmis bu sistem. Ayrica Gamepowerdan memnun olan olabilir ancak" Kaliteli degil". Insanlar para bosa gitmesin diye onermiyor.

Çok araştırdım 4060 Ti olarak 30-32 klarda fiyat çıkıyor. Tabii diğer parçaları daha alt modellerde.

Öncelikle seninki zaten en alt modellerden yani Ventus ve ısınan bir seri konusuda açılmıştı aşırı Uygun'a hazır sistemlerde olmadığı müddetçe almanızı önermiyoruz forumda konusu açılmıştı.

İncehesap'tan yaklaşık 45 bin TL'ye hazır sistem topladım fakat birçok yerde Gamepower ürünlerinin kötülendiğini gördüm.
PSU alınmaz tarzı konular oluşturulmuş yok patlar vs gibi. Ama kimse de patladığının kanıtını atmamış. Duyduklarına göre yorumlamışlar.
İncehesap'tan aldığım sistemin tek sevmediğim yanı, kasa Gamepower Horizon Gaming mesh kasa içerisine ML240L V2 sıvı soğutma kasanın üst kısmına RAM'lerden dolayı olmadığı için ön kısmına takıldı bu da RGB'lerin uyumsuz şekilde olduğu için vermiş olduğum 45 bin TL'lik sistemin bunu hak etmediğini düşünerek üzülüyorum.
Onun dışında sistemden gayet memnunum.

Almış olduğum sistem parçalarını aşağıya listeliyorum. Sizce parçaları iyi midir? İleride aldığım için pişman edecek, sıkıntı çıkaracak bir ürün var mı?

almış olduğum sistem:

İşlemci.
1 X AMD Ryzen 5 7500F.
Anakart.
1 X MSI Pro B650M-P AMD.
Ekran kartı.
1 X MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16g OC.
Bellek.
1 X Patriot Viper Venom 32 GB.
SSD.
1 X XPG Gammix S70 Blade.
Kasa.
1 X Gamepower Horizon Gaming mesh panel 750W 80+

Gamepower kaliteliyse biz neden Ursa, Kyojin veya icarus almak yerine Darmoshark, Lamzu Atlantis, Razer, Glorious, Logitech gibi markalardan alıyoruz bu sadece mouse için bir örnekti bir de PSU için düşünemiyorum o sistemi ona emanet ediyorsun sistemin fiyatıyla ilgili yorum yapmaycağım zaten yapan yapmış.

Zaten bu siteden aldım sistemimi.

45k ya getirmeniz imkansız bu siteden aldıysanız aynı özelliklerde topladım bir RAM markası farkı var 35 bin TL bandına geliyor 45 bine aldım diyorsunuz.

Düzeltme: Ağır kazık yemişsiniz ince hesaptan aldıysanız nasıl aldınız bilmiyorum ama arkadaşlar da gerekli cevabı vermişler.

İade edilmesi için hakkınızı arayın. 25k civarına alınabilecek sistemi 45k ödeyerek almışsınız. Bir de üstüne bu paraya Gamepower kasa almışsınız. Olacak iş değil.

İade edilmesi için hakkınızı arayın. 25k civarına alınabilecek sistemi 45k ödeyerek almışsınız. Bir de üstüne bu paraya Gamepower kasa almışsınız. Olacak iş değil.
hazır sistemlerde kabul etmiyoruz kişiye özel dediler, 2.el olarak geçer vs gibi şeyler dediler. ama iade talebi oluşturdum sanırım ararlar bilgi verirler. ama bu kadar fiyata alınan birşeyin bence 14-15 gün içerisinde iade hakkının bulunması gerek.

RGB'lerin uyumsuz şekilde olduğu için vermiş olduğum 45 bin TL'lik sistemin bunu hak etmediğini düşünerek üzülüyorum.
Beğenmedim ifadesi yağmuruna tutulacağım ama forumdakilerin bazı şeyleri çok fazla acımasızca dile getirdiğini düşünüyorum. Konu sahibi sadece RGB'lerdeki uyumsuzluğu bu kadar kafasına takmışken sistemin fiyatıyla ilgili yorumlar gerçek de olsa fazla sert. Sistem iade edilebilir umarım, edilmezse de maalesef bu konudan sonra konu sahibi daha da üzgün şekilde yaşamına devam etmek durumunda kalıyor. Empati bu yüzden önemli, doğruculuk elbette iyidir ama bir şeyi söylemenin farklı bir sürü yolu varken bunu en kötü şekliyle yapmak doğru değil bence.

Bu arada çok ideal olmasa da sıvı soğutma kasanın arkasındaki egzoz fanı yerine de takılabilir sanırım. İşlemci ısısı biraz artabilir ama ön tarafta daha uyumlu görüntü olur eğer radyatör arkaya takılabilirse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı