Gaming gen TR sistem alınır mı?

Sedat Güven 99

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Gaming gen TR sistem alacağım ama siteden PC alan arkadaşlar tecrübeleriniz nasıldı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben Gaming gen TR sistem alacağım ama siteden PC alan arkadaşlar tecrübeleriniz nasıldı?

Selam sağ tarafta benim postumun üstünde gördüm kesinlikle ucuz bir yer kargo hızlı ancak model seçerken acele etme benim gibi marka tutma mesele anakart ASUS ekran kartı Galax olabilir takma al önemli olan performans ise ben şu an MSI Ventus 2X aldım iade etmek istiyorum çünkü beğenmedim.

Alabilirsiniz. Bazı kişiler memnun değil, bir abiye sistem aldırmıştım. PSU fanlar takır tukur diye ses geliyordu. Değişim yaptılar, iyi şekilde çalışıyordu. Müşteri hizmetlerinde pek memnun değiller, telefonları açmama gibi şikayetler olabiliyor. Şu dönem sıkıntı yok sanırım..

Selam sağ tarafta benim postumun üstünde gördüm kesinlikle ucuz bir yer kargo hızlı ancak model seçerken acele etme benim gibi marka tutma mesele anakart ASUS ekran kartı Galax olabilir takma al önemli olan performans ise ben şu an MSI Ventus 2X aldım iade etmek istiyorum çünkü beğenmedim.

Kanka ben raptor 4060 diye bir sistem var 25000 TL'ye onu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı